Lazer göz ameliyatı (4. deneme)

kısaca özet geçmek gerekirse bu sefer 4. olucak, ilk denemede ameliyathane den diğer 2 sinde ise ameliyat günü öncesinde vazgeçtim. bu sefer daha kararlıyım lens denemesi çok meşakatli olunca artık kaçacak yer kalmadı. neredeyse kendimi bildim bileli gözlük kullanıyorum sağ sol 3 derece gözlerim az bişide astigmat var.

var mı tavsiyesi olan ?

olum heyecandan götümü kesicem lan.

sabah gitmeden 3-5 jager shot yapsam sorun olur mu?

ben isteyip de olamıyorum. şansını kullan işte.

  • ayk  (17.04.14 20:08:39)
Acı hissetmeyeceksiniz. Biraz rahatsız olacaksınız sadece. Bunun sebebi de yüzünüze örtülen şeyler. Çabucak olup, bitecek. Ameliyattan önce sakinleştirici bir şeyler vermelerini isteseniz... Operasyonu etkilemiyorsa verirler belki.

  • auroraaurora  (17.04.14 20:33:07)
1.5 2 ay önce oldum ben de. kontrol için gitmiştim uygun muyum diye, gittikten sonra 5 dk içinde doktor ameliyata aldı.

ameliyattan korkuyorsan kısacık bir şey, benim biraz acımıştı ama çok korktuğumdan başımı ve gözlerimi hareket ettirip durmuşum, ondan olduğunu söyledi doktor. aynı ameliyatı olan tanıdıklarım da acı hissetmediklerini söylemişlerdi.
  • sayns  (17.04.14 20:42:54)
istediğin kadar ameliyat ol o astigmat geçmez ve numara tekrarlayabilir
prntscr.com

şakamızı yaptık önümüze bakalım, bence alkol alma ama doktorla bi konus sakinleştirici yapabilirler.
  • azizakin  (17.04.14 21:04:35)
arkadaş deli misin böyle önemli operasyondan önce içki içilir mi?

korkacak bişi yok. acıyor ama 3-5 dakika sürüyor bir göz.
  • mea maxima culpa  (17.04.14 21:08:10)
Vazgeçirmeye çalışmak gibi olmasın ama, askerden göz numaraları nedeniyle muaf olmuş biriyim. Düşün numaraları..
Ona rağmen bu ameliyatı olmuyorum. 23 yıldır gözlük kullanıyorum.

Hiçbir göz doktoru bu ameliyatı kendisine uygulamıyor.
Neden?
  • quaker  (17.04.14 22:34:57)