Bazı adamlar niye bunu yapar ?

.Hani tüm parasını sevdiği hoşlandığı kadın için harcayanlar ? Mesela geçen bir kız arkadasımın arkadası sevgilisi ile alışverişe çıkıyormuş en az 1000 tl lik kıza bir şeyler alıp geliyormuş.Adam kıza doğum gününde araba almayı planlıyormus ..Hatta ev bile alacakmış falan ..Yani şimdi bunlar nişanlı dahi değil bir erkek bir kadına niye bu kadar maddi güçle kuşatır laf aramız da ama kız da sağlam bir tip değil ...Şöyle ki arkadasımın dedğine göre daha önce aynı anda 4 kişiyle sevgili olmus ..Varın siz düsünün bu adamın yaptıığını ..

erkekte sevgi açlığı + bol para + kötü kadın = sizin hikaye

  • ben smyrna  (17.04.14 02:50:07)
kadını kaybetmemek için yapılan işler, para varsa sorun yoktur. para yokda alıyorsa, almaya çalışıyorsa maldır.

  • ravenudon  (17.04.14 09:00:22)
aynı ben.

  • [silinmiş]  (17.04.14 09:17:08)
kaybetme korkusu, yalnızlık korkusu mmm bide adam çirkin mi nedir yani?

  • blossom  (17.04.14 09:18:37)
1) parası çoktur.
2) seviyordur ve birlikte bir gelecek kuracaklarından emindir, inanmıştır.
3) paranın kıymetini bilmiyordur.
4) sevgisini başka türlü ifade edemiyordur.
5) kızı sadece parayla elinde tutacağını düşünüyordur.
  • brotha b  (17.04.14 09:34:56)
kötülüğü daha önce başkası tarafından kendisine yapılan bir kötülükten dolayı benimseyen insanlar, karşısındakini nasıl kandıracağını iyi bilirler. onlara kanmak isteyenler de genellikle kanmak istedikleri için kanarlar.

  • dahili meddah  (17.04.14 09:38:16)
Kısa ve net:
ya adam çok zengin para kuyusunun dibi yok,
ya da adam gerizekalı.

Kusura bakma çok sert oldu belki ama realite bu durum için maalesef bu.
Not: bu tip işleri severek yapan bir adamım.
  • gece lampulu  (17.04.14 09:51:13)
Adamın maddi durumuna göre değişir bu. 1000 lira adama sakız parası gibi gelebilir. Sorunun bir anlamı kalmaz. Sen gider 50 liralık kolye alırsın, o aynı düşünerek 1000 liralık bir şey alır :)

  • secilmis uye  (17.04.14 11:48:40)