Usb Bellek ?? (ilginçli)

Selam arkadaşlar,

Bilgisayarıma xp yüklemeden önce disk'ler bölümünde 7gb'lik bir şeyin olduğunu fark ettim. anaa,, bu ne la ?? diye düşündüm ve çok emin bir şekilde bir güzel sildim içeriği. sandım ki harddiskten bir bölüm açılmış kendi kendine. halbuki o güzelim bir usb bellekti. içinde 2. seviye önemli bilgiler vardı ve onu silmiştim. format sonrası belleği bilgisayara taktım ve bellek diye bir şey görünmüyor. sizce sorun ne olabilir ? şimdi bir şey deneyeceğim. siz ne olur olmaz, fikirlerinizi eksik etmeyin.

belleğin sürücüsünü bulup yükledikten sonra görmesi lazım. format sırasında sürücü silinmiş olabilir.

  • g7mor  (16.04.14 23:44:37)
bellekteki alanı silmişim. yani veri okumak, yazmak için kullanılan alanı tamamen kaldırmışım. xp cdsini takıp menüden alanı açıp, pc'den fat32ye de biçimlendirdim. kullanılabilir hale geldi :)

  • urnganic  (16.04.14 23:49:29)