jailbreak'siz ipad'e whatsapp

ios 7.1 kullanıyorum. kurulabiliyo mu whatsapp?

O ipadten su linke bir tik yapabilir miyiz
lmgtfy.com

  • heavenly  (16.04.14 22:00:32)
whatsapp için jailbreak'ın hiç bir gereği yok....

evet kurulabiliyor...
  • appdata  (16.04.14 22:01:23)
@heavenly
adama google linki vermeden once bi kendin google etsen

@appdata
yanlis bilgi, whatsapp kurulamiyor ipad'e jailbreak yapmadan

www.whatsapp.com
  • ocaan  (16.04.14 22:51:04)
Burada anlatılan işe yarıyor, 7.1de de çalışır sanırım:

igeekshome.com

Lakin igeekshome şu an açılmıyor (dün çalışıyordu düzgün bir şekilde), düzelene kadar başka çözüm bulamazsan site kendine geldiğinde halledersin :)

Google'dan ara diyen arkadaşa da ekşi duyuru diye bir sitenin neden var olduğunu sorgulamasını istiyorum. Burası bir sorunumuz olduğunda daha önce işe yaramış çözümü bulmak için danışabileceğimiz bir ortam. Bilmediğin bir konuda cevap vermek zorunda değilsin.
  • lord andurien  (16.04.14 23:06:20)
@ocaan baba fakirik ipad yok

@lord andurien link verilmesi sudur; ayni islemi biz yapiyoruz zor bir islem degil zaten arama kiriterleri duyuru basliginda -jailbreaksiz ipad whatsapp- sonucu girilse bulunabilir olay biraz arastirmaci olmaya yonlendirmek.

Ayrica zamaninda kullaniyorduk ipod touchtan/

Son olarak cozum bazli olarak jb olmasa da 25pp adli pc programiyla uygun app indirilip denenebilir...

Saygilar.
  • heavenly  (16.04.14 23:37:05 ~ 23:45:05)
@heavenly eyw bilader doğru yazmışsın. haksız olduğunu zaten düşünmüyorum ama sorusunu sormuş adamı da reddetmemek gerek diye düşünüyorum. elimde çözüm varsa yazıyorum, yoksa zaten bir şey demeye gerek yok. cevap bulamazsa en nihayetinde arayıp kendi bulacak veya vazgeçip sorununu çözemeden devam edecektir.

  • lord andurien  (17.04.14 00:01:48)