şöyle bi şey yapar mısınız düğününüzde?

az önce facebookta rastladım, şöyle bi şey yapar mısınız düğününüzde? yapsanız çevrenizdekiler nasıl bir tepki gösterir? yaş, evlenmeyi düşündüğünüz yaş ve cinsiyet yazarsanız iyi olur.

mesela ben hayatta yapmam bu ne amk çok malca geldi bana.

www.facebook.com

ben utandım.
29 yaşındayım. evlenmeyi düşünmüyorum,kadın.

  • rock n roll  (16.04.14 18:26:57)
izleyici olsam düğünü terk ederdim. hadi eskaza vidyodaki damat oldum. beni bayıltmışlar falan. bi anda böyle bir şeyin ortasında kalsam. nikahtan vazgeçerdim. bu ne lan :(

  • mutantking  (16.04.14 18:27:36)
böyle bir şey yapmaktansa tüm takılardan vazgeçip nikah salonunda imzamı atıp çıkmayı tercih ederim.

bunlar da 3 yıla boşanır bence.

yaş 26, evlenmeyi düşünüyorum, kadın.
  • kayranin kedisi  (16.04.14 18:28:03 ~ 18:28:29)
birincisi malca değil starvarsla giren adamlar wuhu çok cool da kendi sectikleri şarkıları söyleyen karşılıklı paslaşan arkadaşlar neden mal olsun. nitekim en mutlu günü ve her şeyi istediği gibi yapabiliyor olmak cesaret ister çiftimizi tebrik ediyorum. he ben böyle bir şeyi tercih etmem ama yapan insana saygı duyuyorum :))

23, kadın.
  • burchak  (16.04.14 18:30:58)
en mutlu günlerinde istediklerini yapmaları normal bence. bundna hoşlanmışlar ve yapmışlar. bence kadın çok sempatikti.

ha ben yapar mıyım böyle birşey. yapmam. daha bi ciddi olmayı tercih ederim. gelin ve damatta bi agırlık olsun isterim.
  • mahone  (16.04.14 18:36:46)
hoş değil bence ama hakaret etmek niye? baya güldüm gerçi, orada olsam yine gülerdim muhtemelen ama insanların hoşuna gitmiş, yapmışlar işte. bize ne ki. bu arada daha vidyoyu açar açmaz oda arkadaşlarımdan teki ''aa düğün vidyosu mu? çok hoş değil mii'' dedi, sevenleri de var yani:D

23, kadın
  • mayaa  (16.04.14 18:43:39 ~ 18:47:18)
ben de gördüm bunu daha önce, sonuna kadar izleyemedim şimdi daha duyuruyu görünce kesin o diye aklıma geldi.
seveni çok yani...benim arkadaşlardan paylaşanlar var benzeri şeyler yapmayı planlayan yapacak olan da vardır kuzenim sibel canlı filan düğün videosu çekmişti youtube'da rekorlar kırmıştı. çevre ne diycek bişey demez -daha doğrusu diyen desin düğün sahibiysen yaparsın.
cvp: asla yapmam. evlenme durumum yok da olsa da ben nikahla halledebilmek isterim açıkçası. 30, kadın.
  • niye ama  (16.04.14 18:51:31)
burchak +1

herkesin kendi zevki.
  • tadutadu  (16.04.14 18:52:21)
valla insanların ne bok yediği umrumda olmamakla beraber, bana da böyle bir şeyi silah zoruyla bile yaptıramazlar.

ama benim gıcık olduğum durum, herkesin kendini özel zannetmesi. böyle saçmalıklar yapıp videosunu fotoğrafını sağa sola koyuyorlar ve beğenilmeyi, takdir edilmeyi filan bekliyorlar. başkalarından farklı olmaya çalışırken iyice sıçıyorlar. ulan aynısınız işte, evlenen milyonlarca insandan bir farkınız yok, kimsenin de s.kinde değilsiniz.

28, erkek.
  • henry gale  (16.04.14 19:06:03 ~ 19:06:39)
(bkz: facepalm )

Ciddi anlamda elimi yüzüme kapatarak utandım izlerken :(
Düğünde güzel danslara, emek verilmiş çalışmalara gerçekten olumlu bakıyorum ama bu çift o kadar arabesk ki. Bi de şarkıları birleştirip playback yapınca ne olmuş anlamadım. Sonuç böyle bişeyi ölsem de yapmazdım :D
  • pandispanya  (16.04.14 19:13:30)
Ben yapmam. Yapacak olsam çevremdekiler hiçbir şey diyemez. Arkadaşlarım filan baya eğlenir sadece, birkaç yıl dalga geçip gülerler kırmadan.

25, erkek, düşünmüyorum.
  • secilmis uye  (16.04.14 19:23:47)
ya yapmam dememek lazım, çok ütopik değil nihayetinde.
ama beni böyle görürseniz hemen bir pompalı tüfek ile kafamı uçurun.

  • cursed  (16.04.14 19:23:58)
media.tumblr.com

sanırım almancı bi çift bunlar, abinin tipinden saç sakal stilinden sezmiştim üstüne orkestranın önünden 0049 lu bi numara kaydığını farkettim.

almancılarsa onlar biraz daha rahat takılıyorlar bu konularda, değişik kafalar.
  • giderbey  (16.04.14 20:07:42)
Su an telefo dan izlemeyi denedim ve burada avea'dan birileri olupta okuyorsa gorsun istiyorum.

Verdiginiz internet hizmetinin anasini sikeyim, kanser edersiniz insani.
  • mahseryerikalabaligi  (16.04.14 20:09:12)
  • tekil3.şahıs  (16.04.14 20:17:24)
çok hoş bir şey olacakmış aslında ama adam kalas, yaptığı hiçbir şey yakışmıyor. Gelin yine biraz idare ediyor durumu. Ama hoşuma gitti.

Ben aşağıda yorumda deneni yapmaya karar verdim, at üstünde mehteranla istemeye gideceğim kızı ahfhahgjjbk
Koreografi güzel olursa bizimkiler bir şey demez ama bu sefer konu edilen kalas ben olurum, yapmam o yüzden :D
22 erkek
  • iorveth  (16.04.14 20:39:07 ~ 22:42:48)