sorum kadınlara

bi erkekle görüştünüz. buluştunuz ve bişiler içtiniz. muhabbetiniz iyi. ilk buluşmada herşey gayet güzel gitti ve evlere dağıldınız.

sonra ikinci kez buluşmak istedi. buluştuk ve neredeyse o gün dışarıda 7 saat filan geçirdik. yani bayağı güzel geçti.

sonrasında yine kadın 3. kez arıyor ve buluşmak istediğini söylüyor. şimdi benim derdim sevişmek. kadında bunu biliyor aslında az çok ama ben çok uğraşmak istemiyorum.

az önce arayınca biraz mırın kırın ettim. sonra uyuzluk yapıyosun gibi şeyler söyledi. yani buluşmak istiyo belli.

hoşlanmazsa buluşmak istemez orası da tamam. sizce bu buluşmada verecek mi?

ben erkek o kadın
ben 26 o 36 yaşında

oğlum devam et. sana hayatının en baba anlarını yaşatır bu kadın. sen direk mevzuya dalmamışsın. hatun da ne zaman dalacak mevzuya diye bekliyor.

  • Manas  (16.04.14 17:17:44)
eve çağırıcaksın yahu. her şeyi biz mi öğretelim :(

  • olivia ofrenda  (16.04.14 17:20:36)
allah seni naapmasın. zaten elli kere yatar kalkardınız şimdiye. eve çağır artık amk. 7 saat dışarda gezmeler nedir?

  • mahone  (16.04.14 17:21:35)
Sadece seks amaçlı düşündüğün birisiyle öncesinde 8 defa buluşup bişeyler içip 7 saat görüşüp muhabbet edip cart curt yazarken yorulduğum bu kadar şey yapıyosan bence baya bi sorun var sende. Uğraşmak istemiyorum demişsin de daha ne kadar uğraşacaksın zaten amk ahajkshaskjd

  • pandispanya  (16.04.14 17:24:11)
dikkat edin de "ben yavşağım" vs derken aşık olmayın hatuna.
üzer gibi geldi :)

  • icemint  (16.04.14 17:24:53)
@pandispanya
8 değil 2 defa buluştuk şimdiye kadar :)

@icemint
yok hacı benimkisi psikolojik. istediğim birine aşık oluyorum. ne gözle baktığımla alakalı.

neyse gidiyim bari. hazırlanıyım. leş gibiyim amk bi duşa filan giriyim.
  • nemo problemo  (16.04.14 17:34:32)
belki onun da derdi sevişmektir.

  • rock n roll  (16.04.14 17:36:57)
2 kere buluştuk güzel geçti diyor, 36 yaşında bayan diyor. la olum marstan yeni mi geldin. evine köyüne davet etsene artık arkadaşını.
git hazırlan güzelce duşa falan gir.

  • battal gemalmaz  (16.04.14 17:41:59)
diceksin ben çok güzel kremalı makarna yaparım, soslu biftek yaparım bla bla. şöyle filmler severim dicen, domestik şeylerden bahsetceksin yani.

  • blossom  (16.04.14 17:54:49)
nemo problemo, olm 2 defa buluştuğunu açıkça yazmışsın zaten görüyoruz. Gereğinden fazla buluşmuşsun anlamı katmak için sekiz kez buluşmuşsun dedim :D Bu kafayla zor ama ava giderken avlanacaksın dikkat et :D

  • pandispanya  (16.04.14 19:01:37)
kadın senin niyetini anlamamış. ya da 36 yaşında olduğundan ilgiyi sevdi oyalıyor. dikkat et hevesini alıp ağzın açık köşede bırakmasın seni.

  • kirazıseviyorum  (16.04.14 19:04:13 ~ 19:04:24)
g...ünü s..yim ( gözünü seveyim ) sevişmek istiyorsan direk söyle, ne diye duygularıyla oynuyorsun ? yavşak olduğunu bilmene sevindim.

  • blmnrvs  (16.04.14 19:12:00)
3.buluşma sevişmek için en uygun zaman. ya simdi ya hiç.

  • melancholia  (16.04.14 19:45:51)
ses ver, nefes alıyor musun?

  • tanrı  (17.04.14 09:07:40)
adamı kestiler

  • tanrı  (19.04.14 18:55:11)