sevgilinizle/eşinizle planladığınız hayaller

sevgiliniz/eşiniz olsun veya olmasın şunu yaparım, şuraya giderim dediğiniz basit şeyler haricinde neler var?

yıllardır kelebekler vadisi hayalimiz vardı, ölüdenize kadar gittim 10 kez, vadiye geçmeye fırsat olmadı bir türlü.

onun dışında almanyada var birkaç yer, frankische schweiz, schwarzwald ilk sıralarda - yakın çevrede olduğu içindi.
  • letheavendangered  (16.04.14 01:28:18)
avrupa turu, akdeniz turu, dışarıda kar varken şömine önü turu, yapacak o kadar çok şey var ki. ayrıca duyuru-nick uyumunu sağlamışsın, senden yaratıcı ve kutsal hayaller bekliyoruz.

  • bir ileti paylastim  (16.04.14 01:29:59)
çocukluktan beri karımla dünya turu yapmayı planlıyordum. avrupa'nın yarısını tek başına tamamladım, hala karım yok.

  • fayfim  (16.04.14 01:31:41)
bodrum'da küçük bir evimiz olsun, onunla asosyal asosyal takılalım. bütün günümüzü denizde geçirelim, dalış yapalım. şile bezi kıyafetlerimizi , parmak arası terliklerimizi giyip gezelim, kimseyle muhattap olmayalım. sevgilimle olmasa da yapacağım bunu.

  • rock n roll  (16.04.14 01:43:26)
bir gün evlenirsem çocuk yapmak istiyorum. cidden bunu okuyunca ilk aklıma gelen bu oldu:D

haricinde evlendiğim kişiyle festival festival, konser konser gezmek benim hayalim ya. 40 da olsak 50 de olsak x şurada çıkacakmış, biletleri alıyorum? diyebileceğim bir eşim olsun isterdim. zaten müzik zevkimin uymadığı adamla iyi de anlaşamıyorum genelde.
  • mayaa  (16.04.14 01:49:40)
yapmıyorum ama yapanı var swingers :)

  • gokhan atestepe  (16.04.14 01:55:25)
tv önünde patlamış mısırlarımızla film izlemek. evet hiç yapamadım hayalim bu şimdilik.

  • false pretension  (16.04.14 02:03:38)
valla 7 yaşımdan beri çoğu ülkeyi gezdim, bunun içinde 3 sene isviçre, 2 sene fas ve 2 senede (üniversitede) fransa'da yasadım. ancak hepsinde yalnızdım ne yazık ki. hadi ilk iki ülkede ve diğer gezdiğim ülkelerde gençtim cok diyelim ama fransadayken bir sevgilim olmuş olsaydı fena olmazdı. neyse en azından arkadaş ortamım iyiydi şimdi oda yok :/

ilerisi içinde umarım birisi olurda su yeşil pasaportun tadını cıkarmak için, son 3 senem kaldı yaş sınırına takılmadan önce, rahatça gezmek hayal olur sonra herhalde vize işleri yüzünden... of akşam akşam sinirim bozuldu yine :(

özet: yalnız gezmek hep yarım kalmıslık hissi veriyor.
  • fransızkalanadam  (16.04.14 02:04:02 ~ 02:04:52)
karımı sikmek

  • bunlarolmaz  (16.04.14 03:37:38)
Dünya turu. Hızlı bir tur değil, canımızın istediği yerde istediğimiz kadar kalacağımız bir tur.

Bodrum da güzel fikir. +1
  • [silinmiş]  (16.04.14 06:56:13)
Amatör tiyatrolar için olanaklar (sahne vb.) yaratmak.

  • hexa  (16.04.14 08:25:01)
Uzun soluklu gidecek bir ilişkim olursa Ege sahil kasabası hayatı gibi son derece basit bir hayalim var.

  • arnold schwarzeneger  (16.04.14 08:47:44)
rock n roll +1
arnold +1
bu türden gelecek sade fikirlere +1
  • uzunuzunilgi  (16.04.14 09:17:35)
Valla benim de tekne hayalim var. Hatta o teknede yaşayabilirdim bile. Dingin, huzurlu, mavi. Neyse anlaşılan o ki duyurucular olarak bi gün Ege'de buluşuyoruz :D

  • pandispanya  (16.04.14 09:22:23)
pandispanya, duyurucularla yat kiralayalım 1 hafta, aşçı da alırız, koy koy gezeriz. nasıl fikir?

  • [silinmiş]  (16.04.14 11:03:59)
Douchebag, vallahi ben varım.

  • pandispanya  (16.04.14 11:11:43)
rock n roll + 1 diyesim var, hep bu hayali kurdum ama bu hayale hiç sevgiliyi katmamıştım. İki kişi olursa, o benim suratıma bakar, ben onun suratına bakarım, en son çok fena sıkılırız gibi geliyor. En korktuğum şey de sevdiğim adamdan sıkılmak, onun da benden sıkılması. Asosyal olalım, aynı evin içinde arada görüşelim ama yapışık ikiz gibi de sürekli birlikte olmayalım; internet olsun. O oyun oynasın, ben de takılayım.

  • aychovsky  (16.04.14 11:16:29)
ayçovski, yine o kendi ayrı, ben kendim ayrı takılırım. mesela ben resim yapacağım, heykel yapacağım, o da istediğini yapsın o arada. ama eve gelen giden olmasın. ondan yanayım. küçük bir bahçe yapalım, denize gidip sünger çıkaralım, balık tutalım tekrar denize bırakmak koşuluyla :)))

  • rock n roll  (16.04.14 11:21:20)
O zaman rahatlıkla rock n roll + 1. :)

  • aychovsky  (16.04.14 11:27:03)
pandispanya, yazın görüşelim. geçen yaz yaptım bunu. çok güzeldi. ve sanıldığının aksine çok da ucuza geldi.

  • [silinmiş]  (16.04.14 11:58:04)
douchebag, ben de çok zamandır istiyorum bunu ama fırsat olmadı. Yapanlar anlata anlata bitiremiyor :D Yaza doğru sen bir duyuru açarsan başlığında toplaşabiliriz. Holydreamer arkadaşımıza da bu kutsal hayali gerçekleştirmede payı olduğu için bu vesileyle teşekkür edelim :p

  • pandispanya  (16.04.14 12:01:31)