taksim'den bogazici universitesi'ne nasil giderim

Taksim tunelin ordan gidecegim nasil giderim, kac dk surer bilgilendirirseniz sevinirim.

meydandan -yani şimdi az alttaraftan- 559c var. tünelden kabataş'a geçersen oradan da 43r var. otobüs bunlar. direkt üst-merkez kapıda inersin.

istersen ise sahil yolundan gidersin. bebek'ten geçen her otobüs olur. bebek kapı'da iner biraz yokuş çıkarsın.
hangi kampüs?
  • esas itibariyle  (16.04.14 01:01:17)
Adini bilmiyorum kampusun; edebiyat yuksek lisans ogrencilerinin bulundugu kampus

Ayrica evet 559c otobusunu soylemisti, sanirim bu otobusun gectigi kampus
  • klasist  (16.04.14 01:05:47 ~ 01:07:36)
559c taksim'den
şişli'den 59r
kabataş'tan 43r

direkt kampüsün önüne kadar götürür ama trafiğe göre ne kadar sürer bilemem.
  • esas itibariyle  (16.04.14 01:09:44)
45 dak 1 saat sürer.

otobüsten okulun kapısında inip okula yürüyeceksin

edebiyat bölümünü natuk birtan binasında, rektörlüğün alt tarafında sorarsan gösterirler

yarın öğleden sonra ben de oradayım :)
  • mea maxima culpa  (16.04.14 01:13:41)
Baya suruyormus ya :(

  • klasist  (16.04.14 01:18:18)
Valla o bölge İstanbul un trafiği en sıkışık bölgelerinden birisi, Zincirlikuyu dan okula metro yapıyorlar trafikten kurtulmak için

  • mea maxima culpa  (16.04.14 01:20:07)
Anladim, bir de aksama dogru gidecegim 5 gibi; kesin yakalandim trafige desenize...

  • klasist  (16.04.14 01:24:36)
İlk duraktan bineceksiniz, otura otura gidersiniz, gerçi otobüs kalabalık olur, insanın içi sıkılır ama neylersiniz

  • mea maxima culpa  (16.04.14 01:31:20)