belge taratırken ideal dpi değeri?

hızlı tarasın
az boyutta dosyalar oluştursun

siyah beyaz mı - gri tonlamalı mı?
dpi değeri...

belge dediğiniz nedi kitap gibi düz ise 200 ve black white olur. 200'den aşağı düşmeyin. ve gray scale olsun. yeri geliyor ben 600 tarıyorum. ne için ve ne tarayacağınıza bağlı.

  • ben smyrna  (16.04.14 00:09:56)
taramaktan vazgeçtim. biraz eski model yazıcı 2004 sanırım. çok yavaş aktarıyor bilgisayara. 200 kb aktarması 8-10 saniye sürüyor. başka bir çözüm bulacağız.

değerler ve tercihler konusunda ben smyrna'ya katılıyorum.
  • istenmeyen_adam  (16.04.14 02:08:47)
mümkün değil. başka sorun vardır. bende 15 yıllık hp var. win7'de zar zor çalışıyor ama o bile dediğin kadar sürmüyor. ha kağıdı tarama hızı yavaş diyorsan (git gel) ona bişi diyemem. ama aktarma yavaş ise başka bir şeyleri kontrol et. benim hp paralel idi. ama usb girişi de vardı. ousb de gayet güzeld. (zaten paralelmi kaldı)
bence kablo filan dğiştir. veya kısalt.

  • ben smyrna  (16.04.14 02:57:22)
basit bir taramaysa eğer;

www.nekullaniyorum.com
  • jaaaccckkk  (16.04.14 09:22:41)