Protein şeysi sorusu

Selam panpalar, çok klişe olacak ama iyice okudum ettim. Bir de burada sorayım içim rahat etsin.

Bir yandan zayıf da olduğumu kilo almayı da amaçladığımı söyleyerek şu ikisinden hangisini alayım:

www.amazon.co.uk

www.amazon.com

optimum'un gainerının bir servislik miktarı 334gr, sadece 16-17 kullanımlık o gösterdiğin 60$'lık 5,44kg paket. amacın karbonhidratla beraber protein almaksa yulaf ezmesi üzerine whey protein tozu alman daha uygun fiyata gelir gibi sanki...
gainerlar gereksiz pahalı geliyor bana.

www.gnc.com.tr 74 kullanımlık bu mesela. tek seferde 30gr kadar kullanıyorsun.
  • ucan spagetticanavari  (15.04.14 17:12:19 ~ 17:22:19)
Serious Mass'ı kullandım, yaklaşık 2 kilo aldım ve şaşırtıcı bir şekilde kalıcı da oldu.(tabii spor yapıp beslenmene dikkat edeceksin yine)

fiyat çok iyi bence Amerikadaysan al geç, ben 6 lbs olanına(yarısına) 115tl vermiştim. Başta tek ölçek kullanıyordum, bir süre sonra spora gitmeden 1 saat 1 ölçek, dönüşte 1 okçek şeklinde kullandım(porsiyonu iki ölçek normalde)
  • rodriguez2  (15.04.14 17:38:24)
karbonhidrat içeren ürünler türkiyede ucuz olduğu için böyle kilo aldırıcılara verilen paraya yazık. zaten çoğunun içindeki karbonhidrat basit şekerden gelen karbonhidrat, önemli olan içindeki kompleks karbonhidrat olması.

  • defansif orta saha  (15.04.14 20:56:52)