airbnb - karşı tarafa kırmadan cevap önerisi

Selamlar,

Birine belirli tarihler için evin müsait mi diye sordum; müsait, gelişini kesinleştirince haber ver diye cevap yazdı. O esnada başka birine daha aynı şekilde bir mesaj göndermiştim, ondan da olumlu cevap geldi. yalnız ikinci ev daha uygun bana, ben de ikinciye biletimi alınca eve kayıt yaptıracağımı söyledim. Daha birinciye başka bir ev buldum diye haber veremeden, birinci evin sahibi, ne yaptın, halen ilgileniyor musun benim ev ile diye mesaj göndermiş. Tüm bunlar 2 gün içerisinde oluyor. Şimdi onu kırmadan, gücendirmeden nasıl bir cevap yazsam, bilemedim.

Daha uygun bir ev buldum, ama eğer onunla anlaşamazsam yine senin evi tutmak isterim gibi bir şeyler dersem kaba olur mu? Ki gerçeği de bu zaten. Ya da aklınıza gelen nazik bir cevap varsa çok makbule geçer.
Karşı taraf bayan.

Teşekkürler.

Planlarda değişiklik oldu , şu an için yurtdışına çıkamıyorum
İlginiz için Teşekkürler

  • 1tam1ayran  (15.04.14 14:46:13)
Couchsurfingte de oluyor boyle. Kibarca daha uygun bir buldugunu yada evi tutmaktan vazgectigini soylersin

  • buhebu  (15.04.14 15:01:44)
para kazanmak icin soruyor sonucta onu olani yaz

  • jedilance  (15.04.14 15:53:02)
ihtiyacıma daha uygun bir yer buldum ilginize teşekkür ederim der geçersin çok zor bir şey değil. couchsurfingde en az 20 defa başıma geldi önce sen de kalabilir miyim diye mesaj atıp sonra ya başkasında kalacağım ben kusura bakma diyen. kimsenin alınacağını zannetmiyorum

  • argent dawn  (15.04.14 17:49:35)