Bu bloğa devam edeyim mi?

çook önceleri açıp, hem kıyıda köşedeki sitelerden güzel makaleleri yazıları vs birleştirmek için hem de çeviri yapıp kendimi de geliştirmek için kurmuştum. mesela tiger konusundaki yazı tamamen benim çevirim (yanlış ve eksiklikler vardır mutlaka).

ardından güzel hit yakalayınca ayrı bir domain e taşıdım ancak işlerim ve okulum o kadar yogunlaştı ki hiç ilgilenemedm sonra domain in süresi de bitince uzatmadım. şimdi birisi takip etmiş, bugün telefona email geldi oradan hatırladm bu bloğumu :)

sorum şu, devam edeyim mi? şahsen ederim, artık zaman olarak rahatım (hatta daha rahat olacağım), hobi olarak yaptığım işlediğim bir konu.

bir de tasarımda nasıl oynamalar yapmamı istersiniz?

teşekkürler.

blog: (git: tanklarvetarih.wordpress.com)

gayet niş bir konu. bence yazmaya devam edin. ben her zaman basit tasarımdan yanayım, bu da öyle olmuş.

  • jaaaccckkk  (15.04.14 13:57:41)
yemek tarifi ve gezi disindaki bloglara cok sik rastlanmiyor. Devam et bence de.

Ek: Bi bakayim diye girdim, hala blogdayim
  • buhebu  (15.04.14 15:04:52 ~ 15:51:51)
ben beğendim hatta takip ettim. hiç bozma devam et hocam.

  • hatersgonnahate  (15.04.14 15:26:39)
et tabi pampa gayet güzelmiş blogun.

  • all girls dream  (15.04.14 20:04:41)