[]

Servis Sağlayıcı

3 senedir Metronet'in çakma fiber belasıyla idare etmeye çalışıyordum. Dün bütün gün kesikti yine. Bir de Superonline gelmiş bizim siteye şimdi. Bunlarda da fiber bağlantı varmış. Bir de Metronet'i Superonline satın aldı diye duydum.

Bu durumda ben hangisine geçeyim? TTNet? Superonline? Taahhüt falan da istemiyorum bu arada.


 
o siteye gelebilmek için işte superonline metronet'i satın aldı :)

superonline iyidir bence. ben kullanıyorum sıkırtı yok.
  • kobretti  (14.04.14 10:21:29) 
Superonline 25 mbit iddiasındaymış yalnız. Aynı altyapıyı mı kullanıyorlar? Kesinti durumları nasıl? Ve en önemlisi çağrı merkezine ulaşılabiliyor mu? Metronet'te hayal çünkü.


  • arnold schwarzeneger  (14.04.14 10:26:02) 
6 aydır superonline fiber kullanıyorum. Memnunum. Kesildiğini filan hatırlamıyorum.

ttnet hızlarını hep 20mbit'e "kadar", 50mbit'e "kadar" diye verirken superonline direkt 25mbit diyor, benim bağlantı 25 mbit ve 3 mb /saniye ile indirdiğim oldu. Bence doğru atmasyon değil.

müşteri hizmetleriyle yalnızca başvuru sırasında muhattap oldum, başvuru için olunca epey yardımcı oluyorlar tabii :)

not: metronet'i ilk defa duydum.
  • burfak  (14.04.14 10:42:21) 
ben ttnet fiber kullanıyorum. 72 TL. hız genelde yerlerde. yani youtube video bile yüklerken beklettiği oluyor.
geçenlerde arayıp teknolojimizi arttırdık artık size 20 mbit vereceğiz dediler. zaten 2 yıldır 20 mbit kullanıyorum dedim evet öyleymiş dediler.

ttnet dışında hepsi iyidir zannımca.
  • mat couthon  (14.04.14 11:22:43) 
metronet kapanma/satilma surecinde oldugundan o tarz isleri zaten boslamisti.

simdi metronet'in de cagri merkezi vb superonline'a devredilecek.

bulundugunuz lokasyonu bilmiyorum ama 25 mbit veririz derlerse verirler. vermiyorlarsa iptal edersiniz.

cogu soho'da superonline 1000mbit de goturuyor, onemli olan oradaki yogunluk. isterseniz bir deneyin, sonucta fiber internet iptali de tahsisi de kolay.
  • kobretti  (14.04.14 13:14:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.