saçımla ilgili fikirler (capsli)

yine saçla ilgili kafamda deli sorular, hoşgeldiniz!

hali hazırda zaten sarı saçlıyım. normalde açık kumraldım, uzun zamandır sarı kullanıyorum. eski duyurularımda görebilirsiniz saçlarımı. yavaş yavaş dipten koyulaşmaya başladı bu ara zaten napacağıma dair fikrim yok çünkü. yine de son halini de koyuyorum bir süre sonra kaldıracağım. sizce ne yapayım:

- belli olmasa da yeşil gözlüyüm onu da hesaba katarsınızç

seçenek 1:

1. www.dfrow.com

sarıdan böyle bir tona geçmek. canım istiyor ama korkum var. tam böyle tonlar tutturabilir miyiz gibisinden. bir de nasıl olur?

seçenek 2:

2.blog.vpfashion.com

zaten aşağı yukarı bu tonlara yakın saçımı bu şekle dönüştürmek.

önemli eklemeler:

- anladık sarışınsın gözlerin yeşil demeye gelecek gelmesin.

- saç konusunda her sorduğuma "ay olur" diyen yalaka arkadaşlarıma soramayacağımdan size soruyorum.

- bu ara hayatım sıkıntılı saç değiştirme isteğimi tetiklemiş olabilir ama yine de zaten aklımda değişiklik hep var.

tonu bilmem ben.

2. model güzel de yüzün uzun, o yüzden sanki daha da uzun durur gibi düşündüm bir an. eğer yanılıyorsam güzel o model.
  • bir ileti paylastim  (13.04.14 21:24:24)
Sac boyasi hakkinda sifira yakin bilgi ve deneyimim ile sooyle bi baktim,
1. Rengin koyusu, solmusu, eskimisi yani ne deniyorsa ondan yaptirsan?
Yani boyle pasparlak olmasin gibin.
  • cecilia  (13.04.14 21:28:03 ~ 21:28:59)
sana kız kardeşin olabilecek kadar benzeyen bi kız tanıyorum aynı göz rengi falan. 2'nin biraz daha uzun hali kızın saçları, baya yakışıyor. tavsiye ederim.

  • tescillimarka  (13.04.14 21:32:01)
2. si yaşlı gösterir gibi biraz hem bir ileti paylastim haklı gibi sanki uzun durma konusunda.

  • high hopes of the sozluk  (13.04.14 21:32:47)
1. renk olarak guzel tuttururlar artik. bide kaslarini inceltmelisin bu tona koyu kalin kas olmaz. sen zaten bilirsin.

  • madeleine elster  (13.04.14 21:32:54)
cdn.motinetwork.net

1 diyorum. fake de olsa hic olmamasindan iyidir.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (13.04.14 21:34:23)
saçları çok öyle kestirmeyeceğim renk olarak aslında soruyorum. göğüs hizasından kısa saç kullanmam.

  • kirazıseviyorum  (13.04.14 21:34:51)
saçların güzel böyle kalsın bu arada resimdeki sensen sana talibim :)

  • forvendetta  (13.04.14 21:35:50)
1 olsun. yeşil göz ve bu saçlarla Rachel McAdams olursun <3

  • [silinmiş]  (13.04.14 21:37:44)
koyultsan sankı cok guzel olur. kestane fılan yaptırıp bıraz da kestırsen.

  • akare  (13.04.14 21:40:05)
Kiraz cok guzelsin

Soruya cevap:bence boyle kalsın
  • Idonthaveausername  (13.04.14 21:52:02 ~ 21:53:53)
@nodrap

kaldırmadım hayır?
  • kirazıseviyorum  (13.04.14 21:58:11)
bence seviyorsan git boyat

  • Sskywalkeremre  (13.04.14 21:59:23)
bence böyle kalsın, biraz bakım yap sadece. ayrıca evet sen ne kadar güzelsin, ifadene de bayıldım :)

  • ela  (13.04.14 22:02:39)
fotografina bakmadan 1 demistim ama bakinca.. bence sari daha iyi gider/gidiyor ya yuzune.

her ne kadar redhead delisi olsam da 2 diyorum.

o degil de harbiden ne kadar guzelmissin vay anasini. duyuruda boyle kadinlar oldugunu bilmiyordum. dogru soyle kac kisi yesillendirdi ahaha
  • babamasoliimbananickaldirsin  (13.04.14 22:15:45)
@babam

beni o kadar sevmiyorlar ki yeşillenmiyor :) ya da inanılmaz saygı görüyorum. çok teşekkürler o senin güzelliğin.
  • kirazıseviyorum  (13.04.14 22:18:18)
böyle kalsın saçların güzel oynama.

  • mattiadestro  (13.04.14 22:19:18)
cecilia, akare, madeleine elster üçlüsü+1

1dekinin az koyusu ya da kestane. ya da belki 2 dekiyle kestanenin ortasını da bulabilirsin, kestaneden başlar o geçiş. kaşların da birazcık incelebilir.

bence de çok hoşsun bu arada ^_^
  • mayaa  (13.04.14 22:21:40)
Bu kiz cok guzel bana bakmaz diye atmiyorlardir kirazcim.

Cunku duyuruda yakisikli erkek = yok.
  • Idonthaveausername  (13.04.14 22:22:53)
@mayaa

çok teşekkür ederim, öyle bir şey de olabilir sahiden.

@idont

aman duymasınlar haha :)
  • kirazıseviyorum  (13.04.14 22:24:55)
kız kuzeyli çıktı rıza baba

bence bu renk ve boy gayet güzel duruyor. tabii ortamdaki kırmızı ışıktan dolayı mevcut saç renginle ekranda gördüğümüz arasında fark var, orası ayrı.
  • nax  (13.04.14 22:46:36)
@nax

teşekkürler ama boyu artık çok eski moda gelmeye başladı bana belki de renkten çok model rahatsız ediyor olabilir.
  • kirazıseviyorum  (15.04.14 20:54:40)