AçıkÖğretim Sınavı ile İlgili...

Selam duyuru.
Açıköğretim sınavlarında bir dersten çıkan 20 soruda her şıktan 4 tanesinin doğru olduğu doğrumu? Yani 4 a şıkkı 4 b şıkkı... ?
Birde sınavlar önümüzdeki hafta sonu aksi gibi 10 dersim ve çalışmam için 1 haftalık sürem var. Bu kısa süreyi verimli olarak çalışabilmem için önerebileceğiniz bir metot varmı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.hepinizi seviyorum

Geçmiş dönem herhangi bir dersin cevap anahtarına baktığında, hat şıktan 4 tane olduğunu göreceksin

  • han20  (12.04.14 23:01:08)
10 derse çok az zaman kalmış ama eski sorulara bir göz gezdir bazen oradan çıkabiliyor, kolay gelsin. :)

şu ana kadar olan sınavların hepsinde dediğin gibi eşit sayıda oluyordu cevaplar, 35 soru varken her birinden 7 vardı şimdi 4 tane var dediğiniz gibi ama bu demek değil ki bir sonraki sınavda da böyle olacak. eğer cevaplar arasında kalırsan yardımcı olabilir veya 20 sorudan hepsini tek şık işaretlersen 20 alırsın hehe. dediğim gibi kesin değil ama şimdiye kadar böyleydi.
  • in search we trust  (13.04.14 00:09:35)