Sevgili stalkerlar önemli bir soru

Bir hatun var, bununla aramız epey iyiydi. Sonra saçma sapan sebeplerle kapıştık sonra ben bunun telefon numarasını sildim. Sonra pişman oldum özür diledim kabul etmedi falan neyse olayın üzerinden 8 9 ay geçince bana nasılsın? diye mail atmıştı, bir süre konuştuk oradan. Sonra bir anda pat diye email adresi mesajları geriye döndürmeye başladı. İlk etapta beni engellediğini yine bir şeye uyuz olduğunu düşündüm. Sonra beni engellemediğini e-mailini tamamen kapattığını anladım. Twitter falan her türlü sosyal medyayı iptal etmiş. İnternetin psikolojisini bozduğunu söylerdi hep. Bununla yüzyüze arkadaştık bu arada, sanal arkadaşlık değil. Ancak evini falan bilmiyorum.

Şimdi buna nasıl ulaşabilirim, fikirleriniz nedir?

Yok :)

  • sahipsiz  (12.04.14 22:51:37)
psikolocisi bozuk insandan uzak duracaksın.

  • japon askeri  (12.04.14 22:52:49)
daha fazla uğraşma bence. sorun var.

  • konsomatrix  (12.04.14 22:53:14)
ulaşılmak istemeyen birine ulaşıp napacaksın ki?

  • icemint  (12.04.14 22:53:45)
abi bırak şunun peşine allahaşkına 9 ay sonra bile hemen atlamışsın. sal gitsin yeaa

  • mattiadestro  (12.04.14 22:54:16)
la neden ulaşmak istediğimi sorgulamayın siz sadece biliyorsanız nasıl ulaşabilirim onun yöntemine odaklanın çünkü sorduğum soru bu. aramızda aşk, meşk, vs yoktu, o yüzden benimle ego tatmini yapma durumu da söz konusu değil. iş yerini biliyorum bir tek oraya da gitmek saçma olur

  • sahipsiz  (12.04.14 22:55:16)
kurumsal mail adresini bul.

  • japon askeri  (12.04.14 22:56:26)
isim.soyisim@çalıştığışirket.com.tr

şeklinde bir mail adresi üzerinden ulaşmayı deneyebilirsin eğer sadece çalıştığı yeri biliyorsan.
  • laplasyen  (13.04.14 00:05:36)