hangi marka GTX 760

6 adet farklı marka gtx 760 ekran kartı var ve fiyatları aşağı yukarı aynı. Sizce hangisi en iyi performansı verir ? aralarından zotac Amp! edition biraz daha yüksek hızlara sahip gözüküyor kağıt üzerinde ama bilmiyorum nasıldır.
not: gtx 760 amp! linki çalışmıyor ünlem koyunca duyuruda neden bilmiyorum..

1.www.vatanbilgisayar.com

2.www.vatanbilgisayar.com

3.www.vatanbilgisayar.com!-edition-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-kart.html

4.www.vatanbilgisayar.com

5.www.vatanbilgisayar.com

6.www.vatanbilgisayar.com

şu çok mu tuzlu olur? benim gönlümde bu var <3

www.vatanbilgisayar.com
  • paulie walnuts  (12.04.14 22:08:40)
yani biraz tuzlu olur aslında. maksimum bütçe 500 ayırmıştım bu indirimle beraber 150tl daha gözden çıkardım. benim de gönlümde yatan o :)

  • sabor  (12.04.14 22:10:45)
hmmm, o zaman stok fanlılar hariç en ucuzunu alabilirsin. fan sesi haricinde çok farkedeceklerini sanmıyorum. çok içine dert olacaksa yada aklın kalacaksa o.c edition'ı da alabilirsin ama aralarındaki fark level atlatmaz zaten, insan gözünün fark edeceği bir fark olsa nvidia o çipi daha kanırtır adını değiştirir öyle satardı. işlemcilerde olduğu gibi.

  • paulie walnuts  (12.04.14 22:16:43)
yine de fark ediyor ya. gtx 660 oc nerdeyse gtx 660ti hızını yakalayabiliyor. belki bunda da güzel bir fark yakalayan f/p ürünü buluruz

  • sabor  (12.04.14 22:21:43)
iş eğer fan konusuna kalacaksa asus tavsiye edebilirim. gayet memnununum.

  • a340  (12.04.14 22:24:21)
asusun soğutması güzel. 680var memnunum.

  • hasmetizm  (12.04.14 22:38:26)
  • zombie0  (12.04.14 22:51:09)
directcu ii gerçekten iyi soğutuyor biliyorum bende de şu an asus gtx 660 oc var ama twin frozr daha soğutma konusunda dcu2 den daha iyi. olaya sadece soğutma olarak bakmayın, en yüksek fpsyi alabilceğim kartı seçecem

  • sabor  (12.04.14 23:00:56)
ben zaten soğutma açısından söylemedim performans açısından söyledim. teknik özellik olarak bakarsan zotac dışında hepsi de aynı zaten. twinfrozrdaki ufacık çekirdek hızı farkına vereceğin para gereksiz o farkı da anca benchmarkta görürsün . soğutma olarak da directcu2 twinfrozrdan daha iyi. üçüncü link açılmıyor bu arada değerlendirirken onu hesaba katmadım

  • zombie0  (13.04.14 01:23:31 ~ 01:28:34)
yanılıyorsunuz... twin frozr hem daha sessiz hem daha etkili bir fan.

üçüncü link zotac 760amp! ünlem işareti olduğu için duyuruda link veremiyoruz sanırım.
  • sabor  (13.04.14 12:01:04 ~ 12:02:09)
bunların arasında en yüksek fpsi zotac 760 amp! verir size. ben şahsen zotac ve powercolor gibi markalardan yüksek ayarda ekran kartı almam adı çıkmış sorunlu iki firma ikisi de. bu arada twinfrozrın özelliği daha düşük rpmlerde soğutma yapması. ben yerinizde olsam asus directcu2 alırdım. sizin gönlünüz twinfrozrda gibi anladığım kadarıyla. kartların hepsi teknik bakımdan aynı sayılır bu yüzden farkı oyunlardan ziyade benchmarkta göreceğinizi düşünüyorum. 4.dışında hepsi aynı kartların.

  • zombie0  (13.04.14 17:11:55)
Zotac amp aldim benchmarklarda msidan biraz onde gozukuyordu ama deneyip gorecegiz

  • sabor  (13.04.14 19:06:58)