boy uzatma ile ilgili bir kitap

ya bu boy uzatma ile ilgili bir kitap var, beni diyorum ki bu keriz silkeleme olayı, bir türlü anlatamıyorum kardeşe. bir şey deyin lan. altı haftada yedi santim uzama mümkün mü bir şey deyin bu denyoya. link burada;

www.boyuzatmax.org

alttaki yorumlar süper :d

  • fuerteventura  (12.04.14 20:33:21)
adam оksоlоji uzmanıymış, bence yüzde yüz gerçektir.

www.google.com
  • loser blueser  (12.04.14 20:37:41)
@loser blueser +1

o değilde fiyatını göreyim diye satın ala 3 kere tıkladım 3 kere farklı bi sayfaya yönlendirdi. tam zikmeseler bari diyordum ki... 72 lira nedir ulan ayı!!! biraz daha koysan bir çift böbrek veya yeni omur alırsın komple.
  • paulie walnuts  (12.04.14 20:44:16)
yanında nzt48 de verselermiş. bildiğin reklam sitesi. ama illa alacam derse alsın.en azından kitap okumuş olur.ben bildiklerimi yazayım;
palamut ve somonun boy uzatmada etkisi var.haftada 2-3 kez yenmesi öneriliyor.
barfiks çekme de faydalı.evde barfiks varsa barfiks çekmeye çalışsın. yapamıyorsa da her gördüğünde tutunup asılı kalabilir bir süre.
baş aşağı sarkma; parkta bahçede yapabiliyorsa barfiksin tersi şeklinde, baş aşağı sarkabilir. spor salonlarında bunu için özel aletler var. bacaklardan bağlanıp baş aşağı sarkıyorsunuz ama en fazla 10 dk yapmalısınız ve 10 dakikayı geçilmemesine dikkat edilmeli.

yukarıda yazdığım bilgiler Ertuğrul Akbay - Yaş 75 Yolun Yarısı kitabından.yazdığım bilgiler yanlış/eksik olabilir.
  • MtKrt  (12.04.14 20:47:39)
sdfgdf

"kalıcı uzunluk tabiki bu yazın uzayan kışın gerilip kısalan elektrik telleri gibi bir uzama değil"

cevap da vereyim: egzersizle falan 1-2 santim uzanabiliyor diye duymuştum ama bu kitaptan koşarak kaçın, bu ne lan :)
  • kül  (12.04.14 20:58:18)