çok spesifik bir fotoğraf arıyorum.

gençlik selam. heyecanlandım, giriş bile değişik oldu.

şimdi, bir tepe üstünden çekildiği belli olan, ya da karede tepe de görünebilir, bir dolunay fotoğrafı arıyorum.

mümkünse şehir ışıkları da görünebilir aşağıda.

google'da bu kadar ayrıntısıyla bulmak zor, bulamadım da zaten. ama olur da birinizde böyle bir şey vardır, zamanında çekmişsinizdir falan diye buraya sorayım dedim.

hayırlı bir iş için lazım ve tasvirler sonucunda ortaya böyle bir kare çıkıyor bulmamız gereken.

www.google.com.tr

not: ing bilmiyorum
  • hasmetizm  (12.04.14 19:31:43 ~ 19:32:23)
teşekkürler ama şehir ışıkları "da" olabilir, ama önemli nokta tepe.

en yakını şu gibi michref.deviantart.com

ama yine de tam değil-miş.
  • letheavendangered  (12.04.14 19:33:38)
bak orada 20062 tane fotoğraf var. içlerinden biri elbet aradığındır.

  • nax  (12.04.14 19:37:49)
sanırım buldum

fotoğraf tepe üzerinden çekilmiş - tamam
fotoğrafın çekildiği tepe görünüyor - tamam
dolunay da tepenin oralardan çıkmış - 2 kere tamam
şehir ışıkları görünüyor - tamam
bitti mi bitmedi, ekstra olarak sırt çantalı kadın hediye

2.bp.blogspot.com

şartların hepsi tamam fakat gece değil ki zaten gece çekilmiş olması şartlar arasında yok.
  • azizakin  (12.04.14 19:38:40 ~ 19:41:17)
@azizakin, ahah teşekkürler, ama hediye kabul etmedi arkadaş :) bir de şartlarda gece olması da varmış. bir de şehir böyle bayaaa daha uzaktaymış, tepe karanlıkta kalıyormuş. daha böyle kırlık bir ortammış.

olmadı artık eline kağıt ve boya kalemlerini verip çizdireceğim, hem el emeği daha hayırlı olur.
  • letheavendangered  (12.04.14 19:45:40)
şehir uzaklaştırıldı
ortam loş hale getirildi
tepenin de etrafına karanlık eklendi
boş araziye yeşillik eklendi kırlık elde edildi
sırt çantalı kız uçurumdan aşağı atıldı yerine deniz kızı koyuldu

imgim.com

bunu da beğenmiyosa yabacak bişey yok
  • azizakin  (12.04.14 19:59:41)
  • inanmazsan inanma  (12.04.14 22:35:08)