istanbul'da max. 900 tl'ye kadar kiralık ev..

şehir merkezine çok uzak kalmak istemeyen biri için, anadolu yakasında hangi muhitleri önerirsiniz?
tek kişi kalınacak 1+1 filan olabilir, sıfır ya da yeni bina olması gerek, mümkünse otoparklı ya da rahat araç park edilebilecek geniş sokaklar üzerinde olmalı, bu yüzden üsküdar-kadıköy merkezleri gibi eski ve sıkışık yerler devre dışı kalıyor. pendik-kartal vs. de çok doğuda kalıyor, oralara da gidemiyoruz..
çok şehir dışı olmayacak nereleri tavsiye edersiniz.

kozyatağı, içerenköy civarları olabilir.

bir de acıbadem, göztepe vs var.
  • goldentitan  (12.04.14 19:17:07)
merkezi+yeni bina fiyat olarak uçuyor. sarıyerde villa kiralanacak para istiyorlar...

  • paulie walnuts  (12.04.14 19:30:13)
ataşehir'de güzel 1+1 ler bulursun, sosyal hayatı güzeldir, kadıköy'e ve caddeye de arabayla 15 dakikada gidersin, trafik yoktur park sorunu yoktur.

alternatif olarak biraz daha yol çekerim dersen çekmeköy'de rezidanslarda kalabilirsin o parayla. kadıköy, üsküdar ve cadde yarım saat çeker.

onun harici park ve trafik çilesi çekersin.
  • kjswbdlkjfdlkj  (12.04.14 20:35:53)
bu fiyatlara rezidanslar var da, rezidansta hava parası aidatı topluyorlar bir de 250 lira civarı. makul olmaktan çıkıyor o yüzden..

  • temir  (12.04.14 20:41:04)
kozyatağı ve çevresi, bostancı...vs. oralarda bulamazsan biraz daha idealtepe taraflarına doğru gidebilirsin.

  • tonoto  (12.04.14 20:52:36)
ilçe olarak ataşehir'e değil, ümraniye'ye bağlı olan yeni bir muhit var.
şerifali deniyor.
tam aradığın gibi.
ataşehir'in hemen yanı zaten.
ümraniye'yle pek ilgisi yok yani.

bostancı/kadıköy'e de bir otobüsle ulaşım imkanı var.

evler de yeni ve kiraları nispeten düşük.
  • blatta hiberna  (12.04.14 22:35:50 ~ 22:36:29)