arabının tipini çok sevdim. sizce değer mi ?

www.arabam.com

bu fiyat çıkabileceğim max. rakam bu skalada tüplü başka ne önerebilirsiniz?

tşk

değmez. bu arabaların 2. eli de pek kolay satılmıyor...

  • inanmazsan inanma  (12.04.14 12:45:58)
arabanın ticaretini yapmayı değil de, insan gibi bir arabaya binip keyfini sürmeyi planlıyorsan bal gibi de değer.

alfaturk.com vs. forumlara girip mutlaka sor almadan önce.

km. konusunda emin olmak ve mutlaka ama mutlaka bir ekspertiz raporu almak gerekiyor.

güzel arabadır, tavsiye ederim.
  • eeeh  (12.04.14 12:50:09 ~ 12:54:07)
arkadaşım almıştı parçaları cok pahalı

  • darkknight  (12.04.14 12:50:17)
birkaç spesifik motor parçası dışında hiç bir parçası pahalı değildir. linealar hatta doblolar ile aynı parçaları kullanırlar. 60bin'de varyatör bakımı ya da değişimi yapılmış olmalı o para tutar, onun dışında pek bir masrafın olmamalı.

bilip bilmeden konuşmayın şurada lütfen.

alfa'ya ortak falan değilim, marka budalası hiç değilim. büyük bir keyifle kullandım ve satmaya kıyamayıp babamlara verdim 2006 156'yı, oradan biliyorum.
  • eeeh  (12.04.14 12:52:23)
bence 96 model chevrolet tahoe'lere bak. biraz daha fazla verirsin ama dibine kadar değer

  • Solem  (12.04.14 12:54:30)
değer. zaten sevdim diyorsun. sevmek maddiyatla ölçülmüyor. ekonomi yapayım diyorsan albea al =)

  • paulie walnuts  (12.04.14 12:56:47)
eski alfa romeo'ların dizaynı yeni olanlardan çok daha güzel kanaatimce. bu stilde olanları ben hiç beğenmiyorum, o ön ızgaranın duruşu çok çirkin bence. baktıkça bakası gelmiyor ınsanın. bu fiyat aralığına daha eski model bmw, mercedes bence.

  • dokuzeylul  (12.04.14 13:18:09)
Keyifli bir araba. Parçaları pahalı değil normaldir. Sonuçta ithal araba, olucak o kadar.
Kazası varmış, iyi bir ustaya gösterip araştırmakta fayda var. Bir sıkıntısı yoksa, değer niye değmesin.

  • battal gemalmaz  (12.04.14 13:22:40)
Bende Alfa Romeo 156 var, 2006 model 55000 km'de, ilk sahibiyim, şahsen çok memnunum hatta satıp yeni bir araba alayım dedim ama aynı özelliklere sahip ve yakışıklı bir araba için en az 60-70 bin bütçe lazım diye vazgeçtim. Parçaları çok pahalı değildir, bir opel, peugeot, citroen, volkswagen'in parçaları ne kadarsa Alfa'nın da aynıdır. Bunu kafadan söylemiyorum somut örneklere dayandırabilirim. Kullandığım araç özelinde bana standart servis masrafları dışında ekstra hiçbir masraf çıkarmadı.

  • creepy  (12.04.14 14:44:27)
değer

  • isildur  (12.04.14 14:48:27)
sonuçta sen de 2. el alıyorsun. demek ki satılıyormuş. ha 1 haftada satılmaz 3 haftada satılır neyse bu saçma bölümü geçelim.

değer. çok da güzel olur. bir kaç özel parçası hariç uygundur parça fiyatları.

çok da güzel ve rahat bir arabadır.
  • c1b2k3  (12.04.14 14:58:56 ~ 14:59:12)