Taksim tarafında hamburgerci

Arkadaşlar merhabalar televizyonda bi program serisinde durmadan sokak lezzetleri sokak hamburgerleri konulu programın bölümlerini peşpeşe izledikten sonra ağır canım çekti böyle endüstriyel olmamış, ufak dükkanlarda bilinmeyen lezzetler şeklinde böyle taksim istiklal civarında veya beşiktaş civarında var mıdır o tarz yerleri bilenler

Asmalı Mescit Mano Burger var bir dene bence.

  • faihfati  (12.04.14 00:08:02)
Cevahir avm icinde 2 ayri yerde yedik fakat dukkanlarin adlarini animsayamadim.
Etlerin Gramajlari yuksek, malzemeleri bol ve lezzetliydiler.
Sorar ya da bakinirsaniz gorursunuz zaten.
  • terra rossa mia  (12.04.14 00:43:21 ~ 00:44:04)
Cevahirde' kiler Carl's Jr. ve Burger House olmalı, Burger House' ı tavsiye etmem.
Taksim' de evet Mano iyidir, Shake Shack var gitme bence, bir de Fat burger var denemedim henüz.
Beşiktaş^ta Burger Joint var Vedat Milor' e de çıktı fena değildir, beğenirim ben.

Nişantaşı tarafında 2-3 tane daha var.
  • charlesbukowskiineksi  (12.04.14 09:39:57)
gençler orda var burda var demeyelim isimleri yazalım :)

manoya daha evel gitmiştim porsiyon biraz ufak geldi köfteyi ikileyelim diye düşününce de pahalı gelmişti. carls güzel ama başta da dediğim üzere endüstriyel olmayan yerlere ilgim var.
  • the game  (12.04.14 11:57:55)