[]

Sahte Rezervasyon Yapmak

Selamlar,

İtalya vizesi için, Booking.com yahut Hostelworld'den sahte rezervasyonlar yapmak istiyorum. Sanal kartla yapsam daha sonradan karttan çekebilme tarzı bi durum olur mu? Yoksa sırf bunun için yeni bi hesap kartı mı çıkartayım?


 
kredi kartı istemeyen oteller var. onlardan yap.


  • mr.goodcat  (11.04.14 23:25:00) 
yeni hesap açacaksanız ilk başta konfirmasyon için 1 tl falan çekiyor olabilir. Ayrıca sonradan iptalli düzgün bir rezervasyon yaparsanız kesinlikle sonradan çekme gibi bir durum olmaz booking.com'da. O yüzden iptalsiz olan değil free cancellation yazanı seçin. Hostelword bir kısmını önceden alıyor diye hatırlıyorum.
Ayrıca gidince pasaport kontrolünde nerede kalıcan diye sorabiliyorlar, o yüzden maili saklayıp iptal etsen bile çıktısını yanında taşı.

  • whoosie  (11.04.14 23:26:02) 
Hocam yaptigin sey sahte degil zaten rezervasyon'dur. Yanlis birsey yapmiyorsunuz, tek yapmaniz gereken ucret iadeli oteli secmek. Fiyati fark etmez egerki rezervasyon yapacaginiz otel ucretsiz iade sefenekleri sunuyorsa ( genelde pahali oteller) yapar ohalde gozunuz kapali girin. Mesela 3gune kadar yada su gune kadar iade yada kosulsuz iade o secenekleri okuyun duzgunce gerisi tamamdir yani istedigin ksrtla cek. Konsolos oteli arsr mi die dusunuyorsan kesinlikle onprovizyon alinabilecek kartinla yani limitlu kartinla is yap. Ama bana rez kagidi yeterli yani konsolos yada italyaya giristeki gumruk polisi bu oteli aramaz diyorsan diledigin gibi yap. Hayirlisi olsun.


  • kup tuz  (11.04.14 23:28:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.