Mısır'a gitmek tehlikeli mi?

Yazın Kahire'ye giymeyi düşünüyorum bir iki haftalığına. Sorun çıkar mı acaba? Dilediğimiz gibi gezip tozabilir miyiz?

Kahire degilde millet hurghada ya surekli gidiyor yada diger tatil beldelerine butun kls boyunca da gittiler. turistik bolgelerde sorun olmaz diye biliyorum

  • kup tuz  (11.04.14 22:06:41)
yazın kahirede dilediğiniz gibi gezip tozamazsınız.
çok sıcak.

  • icemint  (11.04.14 22:12:51)
abi ortam istanbulun tehlikeli semtleri gibi düşün kahire de + daha kalabalık biraz fakir. mısırlılar biraz üçkağıtçı ayrıca. ama bana bişi olmadı çok gezmesem de. 2 haftada sıkılmıycak mısın.

  • joepiscopo  (11.04.14 22:31:28)
Ailemle beraber orada yaşıyordum şuan sadece ailem yaşıyor.

Dilenciler ne olursa olsun gelir 1.86 boyum var öyle tıfıl bir şeyde değilim ama bana bile fenalık geldi.

Pislikler çünkü Araplar(evet ırkçılık yaptım inanmayan gitsin görsün)

Yine de halkın %30u filan harika insanlar ben tek başıma 120 km yol yaptım felaket yardımcı oldular.(Arabasız)

Kapalı çarşıda turistlere davranış nasılsa orada bize öyle.

Tek cümle var Türk olduğunu anlarlarsa:yavaş yavaş hasan şaş.

Sonuç olarak pek sıkıntı çekmezsiniz gerçekten güzel ülke ama piramitleri filan istediğiniz gibi gezemezsiniz.

Polis molis demeyin polisler oradaki satıcılarla asıl iş birliği içinde olanlar.

haşhaşı boldur haberiniz olsun.

başka sorunuz olursa beklerim.

NoT:ben orada olduğum bir zamana denk gelirse misafirde ederim
  • colorwithnotexist  (11.04.14 23:43:46 ~ 23:44:14)