French press

İş yerinde kullanıyorum, kullandıktan sonra sudan geçirip kuruluyorum. Adam akıllı deterjanla yıkama fırsatım yok. Ama yine de haftada bir, iki haftada bir eve götürüp bulaşık makinesinde yıkamak gerekir mi?

Bir süre sonra kahve de yapışıyor üstüne arada bir makineye atmakta fayda var

  • avkatbey  (11.04.14 14:38:36)
sudan geçirme işini aksatmazsan çok sık makinaya atman gerekmez. kahve kurumayacak üzerinde ama.

  • paulie walnuts  (11.04.14 15:12:26)
ben her cuma götürüyorum eve içime sinmiyor.

  • yue  (11.04.14 15:17:25)
ben de haftada bir falan bulaşık makinesine atıyorum

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.04.14 15:28:24)
kahve yağlıdır su ile temizlemek bu yağı almaz bir noktadan sonra tada dahil etki eder. Kısaca haftada biri geçirmeden yıkayınız daha kısa olsa daha iyi. Ancak eğer elde yıkıyorsanız tamamen durulamaya özen gösteriniz(Makine dururlar). Piyasada kahve tortusu temizlemek için de farklı ürünler var onları da kullanabilirsiniz.

  • wallcan  (11.04.14 15:37:43)