4 eski arkadas istanbulda eski meyhane ariyoruz

selamlar. cmt gecesi icin bi meyhaneye gidelim dedik boyle hani eski kalmis yerlere.

bildiginiz onereceginiz mekan var ?

ikinci baharda ali haydar ustanin yeri gibi birsey aradigimiz ocak basida olabilir. samatya civarlarinda var midir oyle yerler?? baska bolgede olabilir

ali haydar çok fena geçirir, 4 sene önce bir dürüm 9 liraydı. samatyada illa oturacak mekan bulursunuz ama ctesi kalabalık olur rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. önceden bir gidip görüp konuşmakta fayda var.

  • paulie walnuts  (11.04.14 10:29:33)
kadıköy'de moda meyhanesi var. eski olmasa da öyle nostaljik bi havası var

  • goldenbrown  (11.04.14 10:53:55)
samatyada safa meyhanesi var. seveceğinizi umuyorum. iyi eğlenceler!

  • mcgrever  (11.04.14 10:56:33)
canım çekti amk ben de geleyim

  • pampalar  (11.04.14 10:58:03)
Kumkapı da meşhur Kör Agop un yeri. İstanbul un en eski meyhanelerinden..

  • lambada  (11.04.14 11:04:31)
Fatih'te safa meyhanesi, Kuleli meyhanesi, Hayarpaşa'da gar lokantası var.

  • zombi  (11.04.14 11:39:17)