İtalyanca

Şu başlıklar konusunda yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Şimdidek teşekkürler.

La Turchia rinuncia all'Expo 2015. «Giallo» sui motivi, diplomazia al lavoro

La parabola di Erdogan, da leader del nuovo Medio Oriente alle accuse di corruzione

Il declino del «sultano» di Ankara; Turchia, Erdogan sotto assedio cerca il sostegno dei fedelissimi

Turchia, Erdogan sotto assedio cerca il sostegno dei fedelissimi

Turkiye Expo 2015'e katilmiyor. Nedenleri hakkindaki esrar, iste diplomasi

Erdogan'in egrisi, yeni Orta Dogu'nun liderliginden yolsuzluk suclamalarina

Ankara "sultaninin" cokusu; Turkiye, kusatma altindaki Erdogan ona sadik olanlarin destegini ariyor

Turkiye, kusatma altindaki Erdogan ona sadik olanlarin destegini ariyor
  • lallala  (10.04.14 15:42:34)
La Turchia rinuncia all'Expo 2015. «Giallo» sui motivi, diplomazia al lavoro"

Turkiye, Expo 2015'ten (Milano'da 2015'te gerceklesecek bir etkinlik/fuar) çekildi. Sebebi ise diplomatik (italya'nin izmiri desteklememesiydi diye hatirliyorum, en azindan corriere'de boyle yaziyordu.)

"La parabola di Erdogan, da leader del nuovo Medio Oriente alle accuse di corruzione"

Erdogan'in güç viraji (atlatilmasi gereken zorlu donem gibi). Yeni Ortadogu'nun lideri Erdogan yolsuzluk ile suçlanıyor.

"Il declino del «sultano» di Ankara; Turchia, Erdogan sotto assedio cerca il sostegno dei fedelissimi"

Ankara'nin Sultani'nin düşüşü. Kusatma altindaki Erdogan, sadik kitlesinin desteğini arıyor. (buyuk bir ihtimalle secimler oncesi bir haber basligi)

"Turchia, Erdogan sotto assedio cerca il sostegno dei fedelissimi"

usttekinin alt basligi olsa gerek.
  • kuja  (10.04.14 15:43:08 ~ 15:44:26)
çok teşekkür ederim

  • rainarc  (10.04.14 16:26:10)
La Turchia rinuncia all'Expo 2015. «Giallo» sui motivi, diplomazia al lavoro

Türkiye Expo 2015'ten geri çekildi. esrarengiz sebepler, diplomasi iş başında.

giallo polisiye gerilim kriminal esrar kitapları icin bu thriller dediklerimiz icin kullanılan bir terim ona göre uygun başka bir kelime de konulabilir. şu anda beni tatmin eden bir sonuca varamadım "giallo sui motivi" kısmı için.

"La parabola di Erdogan, da leader del nuovo Medio Oriente alle accuse di corruzione" başlığında lallala'nın verdiği tercume doğru olanı.
  • nwnd  (10.04.14 16:27:29)