Bi oyun sitesi vardı neydi adı?

icinde download edip web site icinde oynayabilecegimiz 4-5 tane multiplayer oyun vardı. japonca bi isimdi diye hatirliyorum. hatirladigim oyunlar anime karakterlerden olusan bi tenis oyunu (exp kasip raket maket aliniyordu), bi de malzeme toplayarak crafter takilabilecegimiz bi rpg oyunu vardı, 2d harita uzerine sevimli karakterleri yoneterek oynuyorduk, kendimize ait bi evimiz vardi, malzemeleri birlestirip esyalar yapiyorduk.

2d haritasi onemliydi ve herkesin oynama sebebi neredeyse bu ozellikti.

edit: tam aciklamamisim. icinde sadece 4-5 adet multi oyun vardi. miniclip, kongregate gibi binlerce oyun olan sitelerden degildi.

miniclip.com

birde eskiden showtv.net vardi bir suru flash oyun vardi icinde hala varmidir bilemedim
  • exlibris  (09.04.14 23:48:46)
japonca olan siteyi bilmiyorum ama.. malzeme toplayarak craft yaptığın 2d oyunun adı minecraft. o japonca olan siteyi bende merak ettim. bilen varsa söylesin

edit: minecraft 2d değil ya doğru.
  • geceharamisi  (10.04.14 00:01:08 ~ 00:12:38)
1- malzeme topplayıp craft yapabileceğin milyonlarca oyun var

2- minecraft 2d değil

asıl soruya cevabım: bilmiyorum :)
  • hohenheim of light  (10.04.14 00:08:00 ~ 00:08:26)
bak tenis oyununun adini buldum fantasy tennis'mis. sitenin adi da sanirim alaplaya.net oluyor. japonca olayi nereden aklimda kaldi bilemiyorum, anime karakterlerden herhalde. ama tenis ve dedigim 2d craft oyununu kaldirmislar. tutmamis demek ki. zamaninda iyi oynuyordum ya, neyse sagolun. :)

  • musella  (10.04.14 00:27:17)