[]

radyosu olsun

usb girisi olsun flash disk takip muziklerimi dinleyebileyim
pille ve elektrikle calisabilsin
boyutlari kucuk olsun
cd playeri da olabilir. olmasa da olur
kumandali bile olabilir, olmasa da olur
ses kalitesi guzel olsun.
tatile falan gittigimde kulakliga bagimli kalmadan soyle radyo - muzik dinleyeyim istiyorum

bizzat kullandiginiz kucuk media player onerilerinizi alayim

 
dx.com ya da alibaba expresse bak. oralarda olacaktı. hatta dinamoyla şarj olanları vardı.


  • sutlu nescafe  (09.04.14 23:14:08) 
Skytech mini radyo kullanmıştım askerdeyken yazıhaneye. USB girişi var, cep telefonu bataryalı modelleri de var ama bu usb kablo ve priz aparatıyla besleniyor. Radyosu, kumandası var, ses kalitesi olarak açık alanda çok fazla bi performans bekleme ama ortalama bir oda içerisinde sesi gayet yeterli..

www.n11.com

@sutlu nescafe'nin dediği radyoyu tavsiye etmem (ürün her mağazaya en fazla 3-5 adet geliyor ve çoğu zaman açılıştan sonraki 10-15 dk içinde satılıp bitiyor), çalıştığım dönemde ürünü alan müşterilerden bazıları donanımsal sıkıntılardan (şarj olmaması, usb belleği görmemesi gibi) dolayı iade etmişti..
  • EkimBebesi  (10.04.14 00:33:59 ~ 19:07:44) 
bimde bu hafta var. 35 lira uzaktan kumandalı.


  • sutlu nescafe  (10.04.14 11:34:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.