[]

Futbol İdmanı

Fakültemizin futbol takımı tarafıma verildi. Bugün öğrencileri idmana götüreceğim ama ne gibi çalışmalar yaptırabilirim ?
 
tek kale maç
dar alanda kısa paslaşmalar
ortada sıçan
bir de guardiola zamanının barcelona antrenmanlarına bak.
çocuklar temeli değil birbirlerini öğrensinler
pas pas pas pas pas pas
ya da X X X X X X
KOLLEKTİF oynat
itz dı fitbol detz di fitbol
  • Sskywalkeremre  (09.04.14 15:25:05) 
oha iş değiştirelim mi


  • pampalar  (09.04.14 15:30:59) 
Orta Sahalara uzun pas, Defanslara yan top, Forvetlere de şut çalışması yaptıracağım. Birazda penaltı çalıştırayım dedim ne olur ne olmaz.


  • piotr  (09.04.14 16:38:56) 
çalışmalar komple sana verildiyse bir plan çıkart, yıllık gibi. peşinden de kondisyon-defans-hücum-duran top-takım oyunu vs. vs. antrenmanlar araştır.


  • reavelyn  (09.04.14 17:16:10) 
5'e 1 veya 5'e 2 pas çalışması. kaleye şut, orta organizasyonları.

tabi önce tam sahada koşturt.çalışmayıda yarım sahada maçla bitir.
  • anti-kahraman  (09.04.14 18:13:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.