Psikoloğa gitsem faydası olurmu sizce

Önceki duyurularımdan da bilineceği üzere arkadaş edinmekte zorluk yaşıyorum hatta hiç edinemiyorum insan ilişkilerimde iyi değil yaş 28 kurumsal bir şirkette orta halli yönetici pozisyonundayım iş telefonları dışında öbür kişisel telefonum çalmıyor bile bayağı bildiğiniz yalnızım ve çok can sıkıcı bir durum psikoloğa gitsem konuyla ilgili faydası olurmu acaba

git, faydası olur.

  • rock n roll  (09.04.14 14:01:01)
sosyal hayatında neler yapıyorsun?
eğer insanlarla tanışıp konuşamamak, iletişim sürdürememekse sıkıntın git psikoloğa.

fakat diğer türlü bulunduğun şehirde arkadaşın yoktur, kafa dengi birilerini bulamamışsındır, arkadaşın kalmamıştır kısmı normal. sosyal aktiviteye ver kendini. dernek, stk, kurs neyin yazıl bir şeylere git oralarda ortak ilgi alanın doğrultusunda tanış birileriyle.
  • biliyorum ki ben  (09.04.14 14:10:57)
moral bozmak gibi olmasın ama ben gittim olmadı bi faydası.

  • bir yudum  (09.04.14 14:24:23)
olur da, bence kendiniz de çözebilirsiniz.

şimdi dan dun diye söyleyeceğim kırılmak yok: boş konuşan, geyik biri izlenimi yaratıyorsunuz. arkadaş edinmekte bu yüzden zorluk çekiyor olabilirsiniz.
  • icemint  (09.04.14 14:29:19)
@icemint yok tam tersi

  • jackies  (09.04.14 14:30:57)
öyle bir izlenim yaratıyorsunuz dedim. öylesiniz demedim zaten.

  • icemint  (09.04.14 14:35:21)
imkanınız varsa gidin tabiki, maalesef bazı şeyleri tek başına çözmek mümkün olmuyor.

  • clones  (09.04.14 14:52:47)
bence bi faydasi olmaz gibime geliyor. senin bir psikolojik sorunun yok ki. cok sosyal değilsin o kadar.

  • all girls dream  (09.04.14 19:44:48 ~ 19:45:21)