Pes 2009 görüntüde dalgalanma

Merhabalar,

Pes 2009 oynarken oyunda bir dalgalanma oluyor şöyle ki, uzun mesafeli top geçtiğinde görüntü dalga halinde geçiyor, sürekli değil yani. sürekli olmuyor ama yine de oluyor, 9650 m gt ekran kartı, 3gb ram p 8400 işlemci var. örneğin photoshop cs4'ü takır takır kullanıyorum bir sorun yok, undercover'da da öyle, ancak bu oyunu oynarken böyle bir gıcıklık var, en düşük çözünürlüğe getirdim yine tık yok, nedendir acaba? benimkinden daha dandik bir notebookta böyle sorun vermiyor aynı oyun. reloaded cracklı olanı kullanıyorum. ekran kartı driver'ı da güncel. mevcut işletim sistemim seven, ancak vistada da aynı durumda. bahsettiğim dandik notebook da vista.

vsync kapalı olabilir. oyunun ayarlarına gir.

img29.picoodle.com

Wait for vsync seçeneğini aktif hale getir. eğer burada olduğu gibi seçilemiyorsa ekran yenileme hızını 60 hz yapıver.
  • thalamus  (01.06.09 11:27:38)
donanımında bir sorun yok, çözünürlük azaltma boş yere.

pes 2009 setup ayarındaki vsync ile oyna.
  • desdinova  (01.06.09 11:27:47)