filmi hemen hemen hiç hatırlamıyorum

bulana helal olsun diyerek başlıyorum. filmde açıkçası kevin spacey oynuyor diye aklımda kalmış ama kevin spaceynin filmlerinde bulamadım. onun değil muhtemelen. aklımda öyle kalmasının sebebi usual suspectsi duyunca aklıma bu film gelmesi olabilir. ikisini aynı gün içinde izlemiştim sanırım o yüzden bi bağlantı var kafamda. bir de filmin ışıklandırması usual suspecte benziyordu.

film muhtemelen ingilterede geçiyor. evler falan snatch tarzı. adamımız yanılmıyorsam hırsız ya da şuçlu falan öyle bişey. polis var bunun peşinde polis evi basmaya geliyor bu onlar gelmeden sıvışıyordu(motorsikletle sanırım) ama taşak geçerek oluyordu biraz bunlar zekiydi adam falan öyle bişeyler işte. bu kadar şey kalmış aklımda. var mı bulabilecek bukadarcık bilgiden?

ya mantıklı tahmin ama muhtemelen değil. catch me if you cani daha yakın tarihte izlemiştim sanırım. olabilir de ama güzel filmdi en kötü onu izlerim.

  • jjwa  (09.04.14 01:35:58)
yok çıkaramadım ama şu filmlere bir bakın:

layer cake
knockin on heavens door
lock stockt and..

kaçan adamın neye benzediğini hatırlıyorsanız tarif edin.
  • zihuatanejo  (09.04.14 09:29:16)
ordinary decent criminal?

  • zihuatanejo  (09.04.14 09:33:33)
  • would you like some company  (09.04.14 11:08:29)
hiç biri değil sanırım. ama izlemediğim çok güzel filmler var aralarında trailerlarından anladığım kadarıyla. ya içimden bir ses usual suspectsde öyle bir sahne vardı da sonuna odaklandığım için farklı film gibi geliyor da diyor. onu da indirdim onu da bir izleyeyim bakalım.

  • jjwa  (09.04.14 15:33:25)