sitem dolu gözüksün diye ne ekleyebilirim?

sade yapayım dedim ama sadeliğinden bokunu çıkardım sanırım. klasik bir blog, ekleyecek bir şey bulamadım 2 satır bir şey oldu çıktı. ne ekliyorlar bloglara? widget bile yok ki doğru düzgün.

blog.kedilerleyasam.com

Kategoriler olmalı bence. Kedi Sağlığı / Kedili yaşam / Kedi Oyunları (kediyle oynayacağımız türden :) / Yanlış bilinenler / Videolar vs.

  • oldboy  (08.04.14 19:51:48)
sag alt koseye kedi resmi koyabilirsin pastel renklerde. sol tarafa da ilerde reklam alirsin :)

duzen: kategoriler +1
  • fakyoras  (08.04.14 19:52:43 ~ 19:53:28)
aşağı ekledim kategorileri teşekkürler :)

saatlerce baktığımdan mıdır nedir gördüğüm en dandik tasarımmış gibi geliyor. bi de o kadar uraştım anca bu çıktı ortaya.
  • passion rules the game  (08.04.14 19:55:48)
Şapşal kediler diye bölüm aç passion. Salak kedi fotoları Paylaş. Millet bi baktığına 100 kez bakıyo ben de anlamadım. Skstın mı patlat Şapşal kedileri...

  • mormormorius  (08.04.14 19:55:52)
@mormormorius onları feysbuk sayfasında yapıyorum bu biraz daha ciddi:D

  • passion rules the game  (08.04.14 19:59:45)
madem fb sayfan var fb kutusu da ekleyebilirsin.

developers.facebook.com

Ayrıca ben en çok kedilerimin beslenmesi ve sağlığıyla ilgili aramalar yapıyorum.
  • oldboy  (08.04.14 20:14:42)
kedi verenler kedi alanlar direkt ilan panosu şeklinde ama kedi alışverişi ücretsiz olacak.

sokakta kedi buldunuz. naapmalı?

bi de kum eğitimi nasıl?

bu tarz direk amaca yönelik sorular için kutucuklar..
  • vfgerty  (08.04.14 20:20:00)
sitem edebilirsin birilerine. ya da birilerinin sitem edebileceği bi bölüm aç. millet sitem etsin.

  • farrytikki2  (08.04.14 20:42:55)
espriye güldüm sdfds

devamını gör olmayınca yazılar çok uzun oluyor maalesef :/

amaca yönelik soruları "yeni başlayanlar için kedi" diye bir tab de toplamaya başladım :)

fb developer box biraz çirkin duruyor galiba bir arkadaş öyle demişti önceki duyurlarımdan birinde
  • passion rules the game  (08.04.14 20:53:26)
cokk guzel bi blog. sade duzenlenmis, gereksiz kalabalik yapan seyler yok, goz de yormuyor, ben begendim.

  • angster  (08.04.14 21:16:57)
şimdiki haliyle çok güzel görünüyor.
ama diyelim ki yazıların hepsini okumak istiyorum sırayla, orası biraz karışık.
son yazılar'ın altına önceki yazılar konmuyor mu?

aşağıdaki kategori kutusu varken sağdaki kategoriler kısmı fazlalık gibi geldi.

bundan sonra içeriğe yoğunlaşırsın artık
  • buhebu  (08.04.14 21:58:19 ~ 22:01:58)
önceki yazılar fazla olduğu için kategorileri sağa aldım altta da random olarak gösteriyor ama biraz karışık olmuş sanırım ona mantıklı bir çözüm bulmam gerekecek :)

edit: alt barı tamamen söktüm :D
  • passion rules the game  (08.04.14 22:02:55 ~ 22:03:30)