Saçlarımı Uzatmalı Mıyım? Capsli -Biraz fazla kişisel mi oldu ne-

Arkadaşlar, biraz kişisel olabilir ama sormam lazım. Zira kafam karıştı. Eski kız arkadaşım kısa saçlı halimi seviyordu, Yeni Kız arkadaşım ise uzatmamı istiyor. Kuzenlerim kısa hali iyiydi diyor, arkadaşlarım uzun.

Ayrıca, yeni işim gereği bol bol yurt dışına çıkacağım. Arap ülkeleri genellikle. Ve takım elbise giyeceğim, yani takım elbiseye göre fikir verebilirseniz memnun olurum.

Uzun Hali;

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

scontent-b-vie.xx.fbcdn.net

Kısa Hali;

scontent-b-vie.xx.fbcdn.net

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net

scontent-b-vie.xx.fbcdn.net

Gereksiz bir konu gibi gelebilir size ama yorumlarınız benim için değerli. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

kısa.

ama ilk fotoğraftaki gibi değil. son fotoğraftaki gibi. ya da 3 numara. ama uzatma kesinlikle. çok sönük duruyor saçların öyle.
  • elorelia  (08.04.14 01:01:20)
kısa halı daha iyi otobus mınubus taksi tren bip bip

  • akare  (08.04.14 01:02:10)
Kisa

  • instant crush  (08.04.14 01:03:08)
takım elbise için bilemiyorum ama normalde uzun daha iyi bence.

  • acccra  (08.04.14 01:03:26)
uzun

  • xenophobe  (08.04.14 01:08:54)
kısa abi düşünme bile

  • zenciamacalismiyor  (08.04.14 01:17:34)
elorelia+1 kısanın son hali. hatta kısanın kısası.

  • kaymaktutmayansicaksut  (08.04.14 01:19:04)
Büdüt: Uzun saçlı halim, askerden önceydi. Askerden geldiğim için düşünüyorum tekrar uzatmalı mıyım diye.

Ayrıca yorumlar eşit sayılır. Yahut daha farklı önerileriniz varsa, daha kısa daha uzun tarzı, onları da duymak isterim.

Bu arada, trumanshow; övdün mü yerdin mi anlayamadım. O adamların da bi karizması yok mudur ki :d
  • BaqqalGazi  (08.04.14 01:22:11)
www.kontrolhaber.com belki bu yakısabılır dıye dusunmekteyım ama ınmeyecekse o saclar

4.bp.blogspot.com bi de bu
  • kaymaktutmayansicaksut  (08.04.14 01:31:19)
askerde kilo neyin aldınsa daha farklı durabilir. uzun ama dağınık olsun. fönlü kızlar gibi olma.

  • biliyorum ki ben  (08.04.14 01:33:24)
Kardeşim, sakın yanlış anlama beni, kötü manada söylemiyorum çok farklı bir tipin var. ; kesinlikle ajanslara falan kayıt ol. Diziler falan hikaye, sinema filmlerinde oynarsın.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (08.04.14 01:37:16 ~ 01:37:55)
ben askerdeki halini pek begendim. oyle kal.

  • nax  (08.04.14 01:37:22)
kesinlikle kısa ve hatta daha kısa.

  • physcos physcos  (08.04.14 01:37:49)
oha kiz gibi sacin var abi ipeksi yumusaklik.

yeni kiz arkadasini dinle. at kuyrugu, takim elbise cok havali
  • babamasoliimbananickaldirsin  (08.04.14 01:41:13)
kisa +1

  • fakyoras  (08.04.14 01:41:29)
kısa

  • all girls dream  (08.04.14 01:45:23)
uzun saç iyidir. mümkün olduğu kadar arkaya atma ama.

  • devilred  (08.04.14 01:49:35)
uzun daha iyi be abi uzat gitsin

  • greenback  (08.04.14 02:08:11)
Uzun tabi olm, uzunken tatlisin, kisayken siradan. Ayrica kisa olunca bi uc yas kuculmusun resmen.

  • Idonthaveausername  (08.04.14 05:27:05)
kardeş sakın isyan etme sınavın büyük.. uzat bence. hiç beklenmedik şekilde birini öldürebilir, tecavüz edebilir havası katmış.

  • ibomiu  (08.04.14 08:35:15)
uzun

  • dessy  (08.04.14 08:44:02)
bence bu kadar güzel saçların varken kısaltma yalnız uzatacaksanda değişik model yap.

örnekler için;
www.google.com.tr
  • yue  (08.04.14 08:52:51)
bence de uzun. kısayken çok standart bi tipsin ama uzunken sarı ve başka. her zaman farklı gelir uzun+sarı ama kısayken çok sıradan dediğim gibi.

  • Brahman  (08.04.14 09:13:00)
Saçlarım uzunken biraz fazla dikkat çekiyordum bu doğru. Ancak kısa tut diyen de çok. Sanırım uzatacağım, rengi filan farklı biraz hem. Burada da bayağı bir uzat diyen var. Sıradan olmaktansa tekrar uzatayım

  • BaqqalGazi  (08.04.14 09:18:20)