PS4 alacak yer

Selam konsol sevdalıları,

Olabildiğince kısa sürede ps4 almak istiyorum, düzgün garantisi olan (ithalatçı garanti muhabbetine girmeyen) önerebileceğiniz bir yer var mı? Birde

1- Amazon.com'dan ps4 almak diye bir mevzu var ama artık yollamıyorlar sanırım, ne zaman tekrar yollamaya başlayacakları konusunda fikri olan var mı?

2- Arkadaşım Amerikada, haftaya gelecek. Gelirken ps4 getirteyim diyorum ama uçağa ayrı poşette ya da çantada sokmasına izin verirler mi, birde çok yük olur mu ağırlık/boyut olarak?

3- 1 bilemedin 2 aya Dubai'ye gitme durumum var. Bekleyip ordan almam mı daha mantıklı bilemedim...

Yahu çok über mega extreme gamer değilsen bi konsola 1200-1400 tl verme veya bunla uğraşma al bi ps3 kafan rahat olsun hem ps4 ün ps3 den farkı neki bilen aydınlatsında ben öyle deli bi fark yaratacağını sanmıyorum

  • kilimanjaro  (07.04.14 22:53:04)
Kesinlikle çok über mega extreme menu gamer değilim. Hatta pewdiepie'ın video'ları bile yetiyor çoğu zaman :)

Konsol pc gibi değil 3-5, bilemedin 6-7 sene rahat rahat götürür beni diye düşünüyorum. Aralarında ram hd ses görüntü kalitesi farkları var aslında, oyun sayısı ps4'te az falan ama zamanla kapanacak o durum. Böyleyken gidip 1-2 sene idare etmek için ps3 alacağıma ps4 almak daha mantıklı geliyor.
  • elon  (07.04.14 23:09:10)
Valla haklısın dicem diyemiyorum yanlışım varsa düzelt ama bende ps2 vardı daha geçen sene ps3 aldım düşün 12 sene olmuş 2001-2002 felan diye hatırlıyom ps2 yi ki hala daha oyunları çıkarıyorlar ps2 ye valla senin kararın ama dubaiye gitceksen git oradan al derim neticede

  • kilimanjaro  (07.04.14 23:31:11)
okurken karnima agrilar girdi, @kilimanjaro ne ps2'si, ne ps3'u? bu saatten sonra ps4 ya da xbox one disinda konsol almanizi tavsiye etmem. "nokia 3310 ile iphone arasinda fark yok, nasolsa ikisiyle de telefon gorusmesi yapabiliyorsunuz" gibi sacma bir mantik icerisinde degilseniz, gidip ps3 almayin.

alet daha yeni cikti sayilir. ilerleyen aylarda ya da senelerde kimi partilerde kronik sorun cikip cikmayacagi henuz bilinmiyor. o yuzden ben olsam garantisiz/yurtdisi urun almazdim. ama bu sizin karariniz tabi, su an yurtdisi/yurtici arasinda 400+ liralara varan farklar var.

sordugunuz sorulardan 2'yi cevaplayayim. ucaga ayri bi cantada sokmasinda bir problem yasayacagini sanmiyorum. ama evet, konsol buyuk ve agir sayilir. eger arkadasiniz yakin bir arkadasiniz degilse pek hosuna gitmeyebilir bu istek.
  • mileyboard  (07.04.14 23:52:17 ~ 23:54:01)
@mileyboard dostum zaten sürekli bilen varsa yazsın yazmışım ve artislik yapmamışım halada sağolasın öğreniyorum sayende neden kızıyorsun ps3 şuan bende var komşumdada ps4 adamla fifa oynuyoruz herif kendi dedi ps3 le aynı amk bu e ben buna boşa para vermişim diye he tabi fallout bf cod gibilerde fark yaratır kesinlikle ama bak yazmışım über gamer değilsen arada 2 açıyım zevk alıyım diyosan ps3 800-900 lira daha ucuz yurtiçinde sana göre az para belki ama benim için çok ve 1000 lira farka 3d veya hd felan farkı bile olsa benim için değecek bişi yok ve hala ps2 ye oyun çıkıyor... Nokia iphone benzetmen değişik ve alakasız olmuş benim benzetmem aynı iphone 5s vs iphone 4s gibi bişi birisinin ekranı iyiyimişde hızlıymışda sonuçta ikiside iphone aynı güncelleme var ve yüklenmessen gözle görülür bi yavaşlık yok
Benim anlamdığım insanlar parayı sokaktamı buluyor yok irdelemeden bişimi satın alıyorlar ben almadan yada şöyle diyim 2-3 maaşı bi ürüne bağlamadan 50-60 gün araştırma ve fiyat performans denemesi yaparım...
Neyse size kolay gelsin bence ps3 ile ps4 arasında 3 sene içinde pek fark olmaz aynı ps2 ile ps3 te olduğu gibi...
  • kilimanjaro  (08.04.14 00:09:39)