[]

sarap bozulmus mudur

Ya hic guvenmedigim tekelin birinden sarap aldim,dolum tarihi 2011 bandrol 2012.sarapta kopekolduren,tadi da biraz sikintili(nasil tarif edeyim bilemedim ama kopekoldurenlere pek benzemiyor) bozuk olma ihtimali nedir?icmesem mi?
 
+toprak gibi tadi bunun.acaba cok iyi bir saraba geldim de farkinda mi degilim yoksa halihazirda zehirlendim de onun etkisinde miyim.


  • xasuo  (07.04.14 21:42:12) 
Valla ben bi kere şaraptan fena zehirlendim. İçme bence.

Ekleme: Daha çok içme bari.
  • buff  (07.04.14 22:14:29 ~ 22:15:04) 
güvenmediğin tekelciden ucuz şarap almışsın.

bence zehirlenmeyi hakediyorsun. bitir şişeyi.
  • mavi istiridye  (07.04.14 22:18:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.