En çok satılan akıllı telefon?

Arkadaşlar Evkur'dan cep telefonu alıp hiç kullanmadan satmayı düşünüyorum. Fakat en rahat, en kolay ve en hızlı hangi telefon satılır bilemiyorum. Ben Evkur'dan elden 15 taksit alacağım, bulacağım müşteriye de dışarıdan daha cazip satacağım. Böylece zararına da olsa bir nevi kredi çekmiş olacağım. Alacak kişi de piyasadan bir miktar daha ucuza telefon almış olacak. Win-win ilişkisi bi nevi... Şimdi.

Galaxy S4'ü 10 taksit 1850 tl'ye veriyor mesela. Ben kaça satabilirim, hızlı satabilir miyim?

General Mobile Discovery'i 10 taksit 850 tl'ye veriyor. Ben kaça satabilirim, hızlı satabilir miyim?

16 gb I phone 5s'i 10 taksit 3000 tl'ye veriyor. Ben kaça satabilirim, hızlı satabilir miyim?

www.evkur.com.tr burada da bir sürü telefon koymuş.

Yani en az zarar ederek ve en hızlı satabileceğim telefonu arıyorum...

Bana bu konuda rehberlik edebilecek bu işlerden iyi anlayan biri varsa çok sevinirim.

Not: Kredi çek demeyin, çekebilsem bu olaylarla ne işim olur...

vatan'da s4 1600 tl. ayrıca senin satacağın kişi nakit para vermek durumunda.

yol yol değil gibi geldi bana.

kredi kartın var mı?
  • brkylmz  (07.04.14 17:25:06 ~ 17:25:44)
bence böyle bir işe hiç girme. çok fazla zarar edersin...

yapı kredinin alışveriş kartı diye bir kartı var. ve çok komik bir faiz uyguluyor. (%2 falan)

eğer herhangi bir yerde çalışıyorsan veya çalışan tanıdığın varsa gitsin alsın. direk bankadan veriyorlar. sorgu sual yok derecede.

gidip bir yerden komisyon ücretini ödeyerek nakite çevir ve bankadan 24 taksite böldür.

not: sadece alışveriş için kullanılabiliyor ve kart limiti 5.000 lira :D
  • janavarorion  (07.04.14 17:49:56)
iphone 5s apple store fiyatı 2150 lira, havale ile 2063 lira.

açılmamış kutuyu en fazla 1900 liraya satabilirsin.
  • grimer  (07.04.14 17:50:12)
Çok saçma bi iş sakın bu işe girme. Çok zarar edersin.

  • zenciamacalismiyor  (07.04.14 18:18:11)
ohannes pesin satmaktan mi bahsediyorsun, oyleyse 5 yil bekleme riskin var.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.04.14 18:28:55)
sanırım şuan zararını düşünmek yerine eline keş para geçsin istiyorsun ama o meblağlarda telefonları kolay kolay kimse elden ve nakit almıyor. ihtiyacın varsa kredi çek. yok devamlı yapacağım diyorsan çok sıkıntılı iş olmaz böyle ticaret.

  • enter saltman benim  (07.04.14 19:08:53)