bu kedinin bir türü veya adı var mıdır

ilgili fotoğrafta gördüğünüz gibi, rengi böyle alacalı, kulakları ufak ve bol tüylü, gözleri yeşil, patileri tombul, genel olarak iri ve bol tüylü olan bu sokak kedisinin bi türü veya adı var mıdır? hani tekir gibi, sarman gibi, kara kedi gibi de olsa bir adı veya türü var mıdır? bu arada bu kediyi de çok severim, pamuuuk gel kız buraya :)

bildiğin tekir bu.

ama şimdi gelip bu norveç orman kedisi diyecekler.

rusya step kedisi filan da derler ama tekir :P
  • mea maxima culpa  (07.04.14 01:10:42)
ankara kedisine benziyor ama sokak kedisiyse muhtemelen kırmadır. (: ankara kedisini van kedisiyle çok karıştırırlar o yüzden görsellerde aratırsan bana naaalaka demeden bak şurada kısaca açıklamış.
hayalgemisinde2kisi.blogspot.com.tr

  • wermillion  (07.04.14 01:11:14)
norveç orman kedisine benziyor bunlar ama başka bir cinsse de ben bilmiyorum..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (07.04.14 01:27:11)
tekir longhair

  • microfiction  (07.04.14 02:16:50)
norveç orman kedisi bu
sırtlarında parlak yağlı siyah uzun tüyleri vardır, gerdanı da beyazdır, dötünün ve göbeğinin tüyleri pambık şeker gibidir ve yumşacıktır.
Genelde bet sesleri ile aynı tonda sürekli bağırırlar, sen onun ne istediğini anlayıp yapana kadar, sonra başka birşey istemeye karar verir ve tekrar bir ton tutturup o tonda bağırırlar. En kolay insan evcilleştirebilen cinstir.
  • sadegazoz  (07.04.14 07:57:36)
rusya step kedisi. net.

  • archmage mahmut  (07.04.14 09:00:30)
Norweç'te tandıkları olan tekir kedisi.

  • zombi  (07.04.14 10:13:21)
Birazdan douchebag gelip "Norveç Orman Kedisi" diyecek. (:

Tekir bence.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (07.04.14 10:20:48)
maine coon

  • küçük kara balık  (07.04.14 20:34:16)