arkadaş küstü mü dersiniz?

geçenlerde arkadaşımın twitter da takip ettiği birisiyle dalga geçtim arkadaşta biraz savundu o hesabı neyse dün baktım arkadaş hesabını korumalı yapmış hiç bir tweetini göremiyorum takip ediyor olmama rağmen. Neden böyle yapmış acaba? üzerime alınmalı mıyım benim yüzümden mi?

evet, öyle bir şey olmuş.

  • clones  (06.04.14 14:43:02)
hesabını korumalı yapmamış seni bloklamış

  • Sskywalkeremre  (06.04.14 14:52:41)
Yok canım imkansız :D hala takip ediyor görünüyorum

  • Eccentric  (06.04.14 14:56:45)
o da seni takip ediyor gözüküyor mu hayır...

  • blmnrvs  (06.04.14 14:58:54)
evet dediğiniz gibi şimdi baktım takip etmiyor görünüyor
Allah allah neden böyle çocukça bir şey yaptı ki

  • Eccentric  (06.04.14 15:03:23)
madem o kadar olgunsun neden milletle dalga geçiyorsun?

  • vfgerty  (06.04.14 16:00:16 ~ 16:00:38)
dalga geçmek olgunluk kıstası değildir.

  • zenciamacalismiyor  (06.04.14 16:07:40)
sevgili @vfgerty "dalga geçtiğim" hesap şahsen tanımadığımız fenomen gibi bir şey zaten dalga geçmiş bile sayılmıyorum aslında adam hakkında bir tespitte bulundum ancak arkadaşım dalga geçmişim gibi algılayacağından buraya böyle yazdım
Daha da ayrıntı isterseniz mevzu bahis hesap multeci_ ve şu şekilde tweetleri var misal;mobile.twitter.com
mobile.twitter.com

bende bu tweetlere binaen şunları söyledim gülerek

solcularla dalga geçmeyi "havalı" zannedip "marjinal" olmaya çalışan bir tip :D
Berkin elvanın ölümüne tepki gösterenleri onu öldürenle bir tutmuş kaçın zeka fışkırıyoor :D :D
  • Eccentric  (06.04.14 16:27:27)