tshirt nerden alinir abi ya?

Kardeslerim anlayamdim ki,nereye baktiysam ya uzerinde sacma sapan desenler var ya kalca tarafindan zorluyor biraz.Mavinin bazi tshirtleri oluyor..Ayrica fazla desenlileri sevmiyorum,genelde duz olanlardan almak istiyorum ama yok nerde..

Siz ne yapiyorsunuz?Yazin full gomlek giymek istemiyorum.Bu arada yapiliyim ,zayiflik falan yok..

ben tişörtlerimi hep pull and bear'dan alırım. herkes çok kailtesiz hemen yırtılıp eskiyor diyor ama 20 lira zaten ortalama. 20 liralık tişörtü senelerce giymeyi beklemiyor, 1 taneyi 1 sene giyeceğime aynı parayla 2 taneyi 6şar ay giyerim diyorsan pull and bear. h&m de fena değil

  • ack3000  (06.04.14 01:14:51)
mudoda %100 pamuk, düz renk, desensiz tişörtler var.

  • nax  (06.04.14 01:19:25)
gap'te çok güzel desenler var, bi uğra derim mutlaka.

  • tescillimarka  (06.04.14 01:20:25)
h&m, ortalama on liralık düz tişörtlerinden alıyorum.bir sene gidiyor. 15 liralıklarda güzel.

  • yatagants  (06.04.14 01:29:43)
bu sene kaft'a sardım iyice tasarımları hoş geliyor bir bak genede.

  • exodia  (06.04.14 01:36:19)
Ben de h&m, Pull&Bear dan giyiniyorum. Hem ucuz hem modaya uygun oluyorlar.

  • dampire  (06.04.14 01:59:43)
threadless.com

  • sagopa kajmer mahlas kafkef  (06.04.14 02:16:11)