osmanbey metronun önünden istinye amerikan konsolosluğuna nasıl giderim?

soru budur...bir de pazartesi sabahı 9 gibi yola çıkıcam osmanbey'den..tahmini ne kadar sürede giderim? 10buçukta vize görüşmem var..yetişirim değil mi?izmirde yaşadığım için pek bilmiyorum istabulu..

merhaba,
tam olarak hangi otobüs geçiyor bilemiyorum ancak, osmanbey den metroya binin, son durakta inin, (4. LEVENT) burada, metrodan hemen inip aynı yönde 10 metre :) yürürseniz başka bir metro gelecektir ve ona binebilirsiniz (Atatürk oto sanayiye gider) orada inip otobüs durağında beklerseniz gelen 3 otobüsten biri size uyacaktır, ya da taksiye binerseniz en fazla 10 ytl yazar.

Bunun yanında 4. leventte inince, ikince metroya binmeyip yeryüzüne çıkarsanız :) (Emniyet evleri tarafı değil, etiler-sarıyer tarafı) orada hem otobüs durağı var hemde bir sürü minibüsün durduğu bir durak var, oradan kesin bulursunuz, buradan taksiye binerseniz 20 ytl civarı yazar
  • kisa  (31.05.09 11:42:27)
4.levent metroda yer yüzüne çıkınca minibüs duraklarından istinye-yeniköy-tarabya minibüslerine binin...
istinyede inin. ordan konsolosluk taksi ile en fazla 5 ytl yazar.

9 da yola çıkarsanız rahat rahat yetişirsiniz.
  • point guard  (31.05.09 12:16:02)