Desktop Smiley Sorunu Daha Doğrusu Belası

Geçen aylarda alexanın hot urls kısmından bi urlnin deli gibi ziyaret edildiğini görünce ben de girdim. Sonra baktım bi download olayı var beleş oyun falan, ben de arada sırada küçük oyunları severim e bi yüklüyüm falan dedim, güven geldi siteye. Neyse yükledim baktım dandirik bişeyler + toolbarı var. Kaldırdım tabi ama tam anlamıyla kalkmamış demek ki.

Ben ie'yi pek kullanmam ama ne zaman girip ctrl+enter kombinasyonunu kullanarak adresi www-com arasına almak istesem karşıma www.desktopsmiley.com'un saçma sapan sonucu çıkıyor mecbur elle yazıyorum ben de.

Bu sorunu çözmek için CCleanerle herbirşeyi temizlemekten tutun bir sürü takla attım. Bi ie'yi kaldırmayı denemedim bi de format atmayı.

Bu beladan nasıl kurtulabileceğimi bilen var mı?

bi de spybot kurup deneseniz?

  • kobuzchu kiz  (31.05.09 15:06:04)
Kobuzchu şimdi indiriyorum, çok teşekkür ederim işe yarayacak gibi :-)

  • Karluk  (31.05.09 23:00:44)
işe yaramadı :-( ama yine de 6 tane uğursuz şeyi sildi bu program.
hala bu lanet sorunu yaşıyorum ya gerçi önemli değil ie kullanmıyorum, sağol yardım için :-)

  • Karluk  (01.06.09 00:07:07)