Odanın sıcaklık ayarı

Resimde mevcut, odayı ısıtmak istiyorum hangi ayarları yapmalıyım?

ST: 26 (küçük yer)
RT: 22

Arttırma ve azaltma göstergelerini kullandığımda sadece küçük yerdeki dereceler değişiyor. Küçük yeri şu an 30'a getirdim, büyük yerde 22,5da. Ulan soğuk üflüyor sanki

küçük yer set temp. büyük olan room temp. olmalı. 26 ya getirmişsin 22 dereceden artacak .rt yi sen değiştiremezsin o sensörden alıp okuyor.

  • illegalstar  (05.04.14 21:43:47 ~ 07.04.14 10:56:27)
sıcaklık ayarını maksimum yapman yetmeyebilir. yaz kış modunu da belirlemelisin. yaz modunda ise sadece fan çalışacağı için hafif serinleme hissedersin. en önemlisi kliman veya fancoil sistemin merkesi sistem ise senin ayar yapman yetmez. merkezi kumandadan ayar yapılması gerekli. genel anlamda ısıtma ma sorunu var ise kapasite yetersizliği bu aralar ısıtmıyor ise de gaz şarj ihtiyacı var demektir.

  • dogrupusula  (05.04.14 21:58:45)
yaw meret 22de takıldı ne tılırtı var ne sıkırtı.
@doğrupusula eyvallah hocam da oteldeyim
aha 22,5 oldu
  • neverletyougodown  (05.04.14 22:19:52 ~ 22:43:24)