Bim kasiyerine sevgililik teklifi...

Selam arkadaşlar, bir kıza sevgililik teklif etmeyi düşünüyorum. asosyal biriyim normalde. bir kaç senaryo yazdım hangisini yapayım sizce?: bir kağıda senden hoşlanıyorum yazıp telefon numaramı yazmak ve para üstü verirken verip kaçmak veya mesai çıkışı market kapısında beklemek ve o gelirken bakar mısınız, tanışabilir miyiz demek veya sizinle bir yerde çay içebilir miyiz demek :D

mektup yazıp kapalı zarf ile verebilirsin. istersen cep telefonu, istrsen sadece bu iş için alınmış bi mail adresi yada facebook hesabı yazabilirsin. kız geri dönüş yapana kadar o mağazaya bi daha uğramazsın.
mektup iyidir. parfüm falanda sık. kızlar sever öyle romantik şeyleri zannımca. yerinde olsam mektubu şiirsel olarak yazar yada yazdırırdım. ilk intiba önemli panpa.

  • hasmetizm  (05.04.14 15:52:08)
çok teşekkür ederim, aynısını ilk ve son kez başka markette çalışan bir kıza yapmıştım ne cevap geldi ne de markete bir daha girdim :D

  • frodox  (05.04.14 15:54:17)
en güzeli merhaba diyip soru yöneltmek tabi. cevap kesin ve hızlı olur.

  • hasmetizm  (05.04.14 16:19:27)
tabi ki de kağıda bir şeyler yazıp kıza o kağıdı verme tek kelime bile etmeden, konuşmayı bile beceremeyen utangaç bir osbirci olduğunu anlamasını istemeyiz ^-^

çıkışına git, ya da market boşken konuşabileceğiniz bir ara da muhabbet etmeye çalış, kur yap biraz, direk pardon bağyan sizinle tanışmark istürüm maraba :))) deme. konuşma hazırlama yani spontane gelişsin
  • maltalı  (05.04.14 16:24:57)
Olayi piclige vurmadigin surece bir sey olmaz. Burada, ayni sekilde, bi markette calisan kiza ilgim vardi. Kasada oldugu zamanlar geyik yaptim. Sinirli bi gununde kahve sakinlestirir hatta gel birlikte icelim dedim. Tesekkur etti falan ama aklina sokmus oldum.

İkinci-ucuncu sefer kahve sozunu aldim. Ha umdugum gibi cikmadi o ayri mesele.

Kirmak istemem ama hocam, o mektup-pusula olaylari geride kaldi. Ne kadar rahat olursan o kadar iyi. Dedigim gibi kahve fikrini aklina sok.
  • 13 lejyon  (05.04.14 16:29:33)
kasada ödeme yaparken sohbet aç, havalardan sulardan bahset... "siz burada yeni mi başladınız" de mesela.
yarın git, "pazar pazar da çalışmak zor oluyor di mi" de, "çok yoğun musunuz işler nasıl" de. evet mevet falan fıstık diyecektir. "kaça kadar ki mesainiz" de.
buradan yürürsün işte :)
  • neyleyim  (05.04.14 16:30:24)
kağıt vermek eziklik olur, akşam karanlıkta bekleyip yanaşmaksa korkutur. en güzeli alışveriş yaptıkça muhabbet etmek.

  • r_u_h  (05.04.14 16:48:06)
eğer red cevabı almak istiyorsan yazdıklarını bire bir uygula yok eğer şansımı arttırayım diyorsan rahat ol kızla muhabbet kurmaya çalış bir ortak nokta bul bir de bunu doğaçlama yap kızın kafasında yazan biri imajı çizme gayet dostane bir şekilde muhabbet kurarsan gerisi gelir..

  • psmstc  (05.04.14 21:01:11)
her ikiside olur. sen onunla iletişim kurmaya çalışıyorsun. bunda seçtiğin yöntem sonucu değiştirmez.

  • gokhan atestepe  (07.04.14 00:22:49)
işe yarayabilecek tek yok:

işlemin bittiğinde ve etrafında da kimse yok iken: "adım abdulkadir, kaçta çıkıyorsun? istersen bir kahve içelim. ne dersin?" demek
  • twelfth  (07.04.14 09:27:28)
yazık lan kıza. gelip burada bim kasiyeri diye kendisinden bahsediliyor. kimbilir günde kaç kişi asılıyordur? valla yazık.
bim kasiyeri ne lan?
kasiyer de geç!
  • elma salyangozu  (07.04.14 10:29:35)