[]

önerebileceğiniz en iyi türkçe konu anlatımlı ing grammer kitabı ?

seviye olarak intermediate sayılırım.

tşk


 
bizzat kendi öğretmenim hakan boşnak'ın kitabı vardı 'how to learn english' adındaydı sanırım. bize ta küçük yaşta öğrettiydi bu kitapla. Burdan da reklamını yapmış oldum.


  • bana jacob diyolar  (04.04.14 23:16:17) 
Kaynak kitap olarak Cesur Öztürk'ün Fundamentals of Academic English i var. Oldukça deraylı ama devamlı çalışmak yerine biraz daha başvuru kitabı olarak bakılmalı, yoğun bilgi ihtiva ettiğinden biraz sıkıcı ilerliyor.


  • iustitia omnibus  (04.04.14 23:57:00) 
Akın dil eğitimin kitaplarına göz at.


  • wrayburn  (05.04.14 01:14:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.