bazı ibneler hayallerde yaşıyor ya o sanırım benim

bugün doğum günüm, 28 olmuşum. annem az once kutladı (babamdan ses yok), kaynanam kutladı, bi de eşim 00.02'de kuru bi doğumgünün kutlu olsun ve zorlama bi öpücük. o kadar.

akşama belki süpriz yapar bana dedim, buna pek inanmasam da umdum. ama eve gelince bi şey yok. belki saklamıştır dedim, yine yok. bana menu hazırlamıştır belki diye düşünürken az once yemeksepetinden bi şeyler iste dedi, istedim, mutfağa gitti, tıkırtılar geldi, bi şeyler yapıyor belli, bende yine bi umut. biraz sonra çağırdı:

gel çöpleri at

neyse bugünlük beklentiyle, hayallerde yaşamayı bıktım.

şimdi kafamı dağıtmak için "feel good" tarzı film öneriniz var mıdır acep?

eşin tam bir odunmuş kardeş. görücü usulü evlenmediğini düşünüyorum. eh bir insanı tanımadan ya da tanıyıp da sonra olduğundan farklı biri gibi davranmasını umarak evlendiğin için suçlu sensin maalesef.

doğum günün kutlu olsun. boşver, sana kutlama mı yok. kendileri kaybeder. koy göte gitsin.
  • sen git ben geliyorum  (04.04.14 21:54:12)
Hocam kendimi yerine koyarak cevap vermeye çalışıyorum. Kalıcı çözümler bulmak için adımlar atsan ve hatta bu da senin kendine verdiğin doğum günü hediyen olsa?

  • Ruprect  (04.04.14 21:54:51)
groundhog day

eşine bu hayalkırıklığından bahset. daha 28 yaşındasın koskoca hayatı birlikte geçirecekseniz ve doğum gününün kutlanmasını istiyorsan sorun yokmuş gibi davranma.
  • instant crush  (04.04.14 21:56:30 ~ 21:56:44)
beni de en son 1 kişi aramıştı. o da gece 11'de.

film önerisine gelince:
it's a wonderful life(1946)
  • blackmamba  (04.04.14 21:57:09)
iyi de 28 olmuşsun ve beklentilerin 17 yaşında kızlarınkiler gibi geldi bana biraz :////

iyi ki doğdun diyelim yine de bilemedim ://///

öneri: 17 again
  • maltalı  (04.04.14 21:57:21 ~ 21:58:38)
mutlu yıllar öncelikle.
belki eşinin kafasında çözmeye çalıştığı bir şey var, aklından çıkmış olamaz mı? sen söyle hani benim sürprizim pastam falan?

  • biliyorum ki ben  (04.04.14 22:01:38)
ben senin yerinde olsam ağlarım bile doğum günün kutlu olsun :(

  • aylinhanım  (04.04.14 22:02:40)
www.youtube.com

arada bunu dinlersen ne kadar iyi gelir bilmiyorum da, hediyem olsun. çok etkilendim inan, üzüldüm yani. sağol bu arada, evlilikten bir adım daha soğuttun beni. yakın bir zamanda aranızda geçen bir anlaşmazlık yoksa sizin ilişkinizde yolunda gitmeyen bir şey var sanki. askerlik arkadaşına bile daha iyi muamele çeken adamlar var yahu!
  • tekil3.şahıs  (04.04.14 22:03:32)
its a wonderful life'ı sakın İZLEME. depresyona girersin adamın karısının neler ettiğini görünce.

doğum günün kutlu olsun bu arada!
  • hkaan  (04.04.14 22:15:46 ~ 22:16:16)
ben de çok üzüldüm. doğum günün kutlu olsun.

the goonies geldi aklıma.

yazılanların arasından groundhog day'i gördüm, o da çok güzel.
  • sayns  (04.04.14 22:40:40)
Önce mutlu yıllar sana da :))

Sonra da Groundhog Day güzel film. Orada da adam kadına güzel şeyler yapıyor, artık eşinizin kafasına vura vura izlettirirsiniz.

Madem üzüldünüz, bir konuşun. Bu saate kadar neden içinize attınız ki?
  • aychovsky  (04.04.14 22:49:04 ~ 22:58:25)
doğum gününü kutlamadığı için değil, seni yemek sepetinden beslediği için boşa karıyı. ben olsam giyinir çıkardım içmeye. bar olur, meyhane olur, pavyon olmaz. ne işin var amk pavyonda. illa film diosan git sinemaya gece seansına gir. cebinede bi konyak at, çekrsin filmi izlerken. ayık doğum günümü olur lan.

not: doğum günün kutlu olsun karşim.
  • hasmetizm  (04.04.14 22:56:11 ~ 22:56:38)
Ben pek onemsemem dogum gunu ama seni pek etkilemis. Yengeyi seviyosan, boyle de sev. Sevmiyosan kendisi zaten dunyanin dogum gununu en guzel kutlayani degildir.

Dogum günün kutlu olsun karşim.
  • nereye bu gidis  (04.04.14 23:01:35)
Doğum günün kutlu olsun nice yıllara

  • jacque  (04.04.14 23:20:38)
Dogum gunun kutlu olsun guzel kardesim

  • waztp  (04.04.14 23:22:19)
Dogum gunun kutlu olsun.

Bence esine guzelce soyleyebilirsin, aslinda bugun bir seyler yapmayi bekledigini soyleyerek.

Film olarak da, the secret life of walter mitty ve im juli benim yuzumu guldurmustu.
  • letheavendangered  (05.04.14 00:33:04)
yemrem doğumgünün kutlu olsun, yenge cidden ayıp etmiş.

  • charlesbukowskiineksi  (05.04.14 00:34:44)