Yemek konusunda yediğiniz en büyük kazık ?

Pahalı olmasından ziyade bir sürü para verip de memnun kalmadığınız ne yediniz ? Az önce arkadaş tavsiyesiyle shake shack'da yediğim kazık içime oturdu da :)

çıtır ustada etli bisi yemistim... icindeki ekmek bayattı ve 20 lira gibi bir ucretteydi..mal gibi hissettim.

  • anonymice  (04.04.14 13:46:51)
yıllar önce ızgara tavuk,, 1 adet tavuk ve pişmemiş, yanında 1 biber ve bir domates 17 liraydı.iğrençti.

  • blmnrvs  (04.04.14 13:50:40)
hollanda'da vasat bir yemeğe 70 eur verdim 2 gün önce.

daha önce, türkiye'de mekana gidip de parasıyla memnun kalmadığım olmadı. eve sipariş verdiğim ve parasına göre çok kötü çıkanlar oldu. mesela, burger lab etiler'den 91 tl'lik hamburger mideme oturdu :)
  • [silinmiş]  (04.04.14 13:53:57)
mezzaluna'dan pizza yemiştim, 30 liraydı.
izmir adnan menderes havalimanı eski dış hatlar terminalinde bir çaya 7.5 lira vermiştim.

  • inheritance  (04.04.14 13:54:44)
Ankara'daki Hüdaverdi'den doğum günü için yaş pasta almıştım büyük ve pahalı bir pastaydı, pasta ekşi çıkmıştı, bildiğin bozulmuş. Hiç kimse yiyemedi. Gidip söyledim imkansız olamaz pastayı getirin dedi, götürdüm, siz dışarıda bırakmışsınız diye bir de beni suçladılar. Bir daha geçmedim önlerinden.

  • elikası  (04.04.14 13:55:03)
Kaş'ta 5 sene önce şinitzel yemiştim (yiyememiştim daha doğrusu). Dünden kalma tavuğu haletaa batırıp kızartmışlardı. Bu kadar hayal kırıklığına uğramamıştım. Fiyatı da 20 civarındaydı.

  • sharon and hope  (04.04.14 13:55:40)
Prag'da çok çok övülen bir restorana gittik, her yerde Prag'ın en meşhuru, en güzel Çek yemeklerinin yenebileceği yer falan yazdığı için. Parası aşırı fazla değildi ama o restoranı bulmak için baya 2 saat falan dolaşmıştık soğukta yürüyerek. Sonra gelen yemekler de berbattı. Başka da kazık yemedik diye hatırlıyorum.

  • letheavendangered  (04.04.14 13:59:25)
ankara cafelerinde içtiğim bayat oturmamış karbonatlı ısıtılmış çaylar.

  • vfgerty  (04.04.14 14:15:55)
daha dün sırf çöpe atılmasın, israf olmasın diye zorla yediğim yemeğe 36 tl ödedim,

  • yemrem  (04.04.14 14:16:38)
Turk kahvesi

Sade dersin serbeti dayarlar, elimi kolumu cemreyip kavga edesim gelir.

Parasini da odemem.

Becerebiliyorsa alsin bakalim.

Bu nedenle hic icime oturmaz.
Disarida yemek yemem zaten.
  • cecilia  (04.04.14 14:19:31)
İstanbul bağdat caddesinde bi kafede bi sıcak çikolataya 11 lira vermiştim. Hâlâ içime oturur o para.

  • mutlusismankedi2015  (04.04.14 14:30:06)
gozumuzun onunde koyulan 3'u bir arada'ya 6 lira vermek olabilir.

  • bohr atom modeli  (04.04.14 14:46:07)
şimdi aklıma geldi.

yazın babamla ortaköy'de bir kafede bir çaya 8 tl vermiştim. babama söylemedim ne kadar verdiğimi yoksa hem benim hem de kafe sahibinin ağzına ederdi.
  • [silinmiş]  (04.04.14 14:47:07)
suadiye cafe de paris de avuç içi kadar patates kızartmalı et (bkz: düz adam) + averaj üstü bi şaraba 80-90 lira para vermiştik.
o kadar doymamıştım ki, yanımızda çocuğa getirdiğimiz mercimeğin artanını ekmekle yemiştim.

  • you and whose army  (04.04.14 15:07:52)