Geçmeyen Gastrit Sorunu(Sevgili doclar lütfen)

Bundan 1 ay önce mide bulantısı ve ağırlık hissi şikayetiyle hastaneye gittim.Yapılan endoskopi sonucunda (2. evre) pangastrit ve gastro-özofajal reflü tanısı koyuldu. Doktor 14 günlük helipak ve bizmopen adlı ilaçları verdi.3. gün şikayetlerim kesildi.14 günlük tedaviyi kusursuz bi şekilde uyguladım.Ama tedavi bittikten sonra 2 gün sonra tekrar aynı şikayetler oldu ve tekrar doktora gittim. Doktor helico p. bakterinin öldüğünü ama iltihabın midemi bulandırdığını döyledi ve duolance ve bizmopen adlı iki ilacı kullanmamı söyledi.Bu ilaçları 2 haftadır kullanmama ragmen şikayetlerim geçmedi ve sürekli hiç durmadan devam ediyor.Duyurudaki sevgili doktorlar ya da bu hastalığı geçirmiş olan duyurucular ben bu mideye daha ne yapayım kurban olayım söyleyin.

beslenmene dikkat edeceksin. asitli, gazlı, acı, ekşi, tatlı, baharatlı, yağlı, çok sıcak, çok soğuk vs gibi şeyleri minimum tüketeceksin. sigara alkolde dahil.

  • mutantking  (03.04.14 19:31:37)
teşekkür ederim @mutantking ama bu bakteri öldükten sonra bu şikayetlerin geçmesi gerekmiyor mu ?

  • mhrkrts80  (03.04.14 19:43:52)
zararı zaten verdiği için şikayetler geçmez

onun dışında mutant +1
  • la noix  (03.04.14 20:17:06)