İzmir'de minicik bir erkek Rottweiler kirmasi, çok hasta.

Duyuruyu yapan arkadaşım şöyle de bir ekleme yapmıştır:
", su verdik suyu kustu. Yogurt verdik yogurdu da kustu. Hasta. Cok halsiz. Az evvel de tuvaletini yapti ancak kan seklinde. Boyle ciddi bir sorun fark ettik. Hemen bir veterineri aradik. Cok ciddiymis hastaligi. Ancak bu veterinet 1500-2000tl bir ucret istedi. Simdi baska bir veterinerle konustuk, saniyorum ucretsiz muayene edecek veya uygun bir fiyata. Ameliyata girmis su an. Cikinca arayacak hemen bizi. Oradan su an haber bekliyoruz. Umarim sagligina kavusturabiliriz. "1
"Antiseptik ile agzini temizledik. Hasta oldugundan yikamadik ama islak mendiller ile dikkatli sekilde mumkun oldugunca temizledik. Surekli yatip uyuyor. Cok halsiz. Sevilmekten cok hoslaniyor, ilgiye fazla muhtac"2

duyuru sahibi: www.facebook.com

Arkadaşlar Facebook linkinde görebileceğinizz duyuru sahibi benim. Buradan da ulaşabilirsiniz. Şimdi esas bir sorunumuz daha var. Hala herhangi bir veterinerden kesin yanıt alamadık. Lütfen, çok rica ediyorum İzmir'de hayırsever bir veteriner yok mu? O masrafı biz karşılayamayız ne yazık ki. Ufacık yavru, bir tane veteriner bu zavallıya gönüllü yardım edemez mi? Başından ayrılmıyoruz. İzmir'in metropoldeki tüm ilçelerine getirebiliriz. Araç var. Ancak bir tanecik hayırsever, her şeyi para olarak görmeyen bir veterinet arıyoruz. Bu kadar zor olmamalı.

  • asyamaris  (02.04.14 19:34:29)
şarkı türkü aramaya gelince çok hızlısın ekşi sözlük.

  • bir deli gordum sanki  (02.04.14 20:10:52)
Merhaba, az once buradaki (ankara) veterinerimizi arayip sordum. Atlantis veteriner klinigi dedi. Bir arayip sorun isterseniz.

  • alicia dominica  (02.04.14 20:32:39)
bostanlı veteriner kliniği; idil hanım veya türker bey. kesinlikle çok yardımcı olurlar. lütfen oraya da gösterin..

  • bradshaw  (02.04.14 21:04:09)
hemen ikisini de kontrol edeceğiz

  • bir deli gordum sanki  (02.04.14 21:06:06)
Uygun olunca haber verin lütfen miniğin durumunu.

  • alicia dominica  (03.04.14 00:22:39)